Vozejkov.cz

Vozejkov.cz je komunitní server vozíčkářů, jejich blízkých a kamarádů, kde vzájemně sdílíme své dobré i špatné zkušenosti ze života na „čtyřech“ kolech. Provozovatelem a Správcem Vozejkova je Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. – občanské sdružení vozíčkářů po poškození míchy následkem úrazu páteře nebo nemoci.

A proč Vozejkov vznikl?

Jde o to, abychom své těžce nabyté zkušenosti, kterých máme habaděj, mohli předat těm, kteří si neví rady a nebo dát dobrej tip i zkušeným pardálům. Proto vznikla tato sociální síť, kde na jednom přehledném místě nalezneš spoustu potřebných informací, které se mohou filtrovat dle regionu kategorii a data.

Po registraci budeš moci nejen všechen tento obsah prohlížet, ale také jej sám/sama vytvářet: psát si svůj blog, nahrávat fotky, publikovat videa, sdílet odkazy, zapojovat se do společenství nebo i nová společenství zakládat a jako registrovaný uživatel získáváš možnost veškeré dění ve Vozejkově.cz také komentovat a komunikovat tak se svými přáteli, kterých tu najdeš jistě brzy spoustu. Registrace je prostě nezbytná pro aktivní používání a pro využívání všech služeb, které Vozejkov přináší.

Můžeš klíďo píďo diskutovat nad tématy, která jsou stále tabu. Budeme tady mít chráněné prostředí, do kterého nám nepoleze nikdo, koho nepozveme. Můžeme si povídat o všem, co nás trápí, ať už jsou to intimní problémy nebo třeba těžkosti s cestováním.

Co všechno Vozejkov přináší?

O tom se už přesvědč sám. A nezapomeň! čím víc budeš do naší sítě psát, tím víc všechny obohatíš! I když si myslíš že né, opak je pravdou.

skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png