Přidej
příběh
bc-caths-rr.jpg
1.10.2019 | Celá ČR | B. Braun Medical s.r.o.

Ambasadorka Katka Antošová historicky první českou vítězkou světového poháru

V půlce srpna dorazila handbikerka a ambasadorka B. Braun pro život Katka domů z Kanady. Veze si s sebou několik skvělých trofejí. Jednou bronzovou medaili za vítězství ve světovém poháru 2019 a druhou si přivezla jako celková vítězka seriálu závodů světového poháru, a stala se tak první handbikerkou, která tuto trofej získala.

"Bylo to náročné jak fyzicky, tak i psychicky, ale jsem ráda, že jsem cestu do Kanady absolvovala. Odjela jsem s tím, že se spokojím, když budu ve světové konkurenci alespoň jednou ,na bedně‘, a podařilo se to hned dvakrát,“ říká unavená i nadšená ambasadorka B. Braun pro život Kateřina Antošová a dodává, že přípravu měla skvělou, protože její součástí byla i účast ve štafetě zdravotnického běhu O2 RunCzech v týmu B. Braun a také účast na Metrostav handy cyklo maratonu 2019.

V silničním závodě v Kanadě získala Kateřina bronzovou medaili, kterou jak říká, si doslova vydřela. Na náročné čtyřicetikilometrové trati se jí to podařilo až pár set metrů před cílem. Zkusila dokonce zafinišovat a chvíli to i vypadlo, že by se to mohlo podařit. Nakonec ji od stříbra dělilo doslova pár decimetrů a dvacet let – o tolik je mladší Němka Annita (stříbrná medailistka). Když jsme se Katky zeptali, co jí nejvíce dodávalo energii jet dál a dál, neváhala ani chvíli a řekla, že fanoušci.

Nyní jí zbývá posledních třicet dnů před mistrovstvím světa a ještě chce doladit v tréninku pár drobností. Přejeme jí hodně štěstí a budeme se těšit snad na další medaili, i když už teď je nám jasné, že to bude těžký boj!

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
zd-banner-vozejkov_200430.png