Přidej
příběh
seee.jpeg
seeee.jpeg
seeeee.jpeg
sss.jpeg
se.jpeg
seid.jpeg
seidlo.jpeg
seii.jpeg
17.10.2022 | Celá ČR | Jakub Řičica, VozejkMap CZEPA

Exkluzivní rozhovor s výherkyní naší velké soutěže o dovolenou v Chorvatsku!

Kdo vlastně vyhrál naši soutěž o dovolenou? A jak si ji výherkyně užila?

Z celkových 39 účastníků byla ředitelkou CZEPA Alenou Jančíkovou šťastně vylosována Alžběta Seidlová.

Výherkyně získala od CZEPA dovolenou v termínu 17.–24.9. 2022 v chorvatském Šibeníku, zapůjčení automobilu ŠKODA Octavia Combi s ručním řízením a elektropohon k invalidnímu vozíku!

Pobyt v Šibeníku už má výherkyně za sebou. My jsme s ní udělali krátký rozhovor o tom, jak se k soutěži o dovolenou vůbec dostala a zda si výhru užila.

Jak jste se dostala k VozejkMap a k vyhlášení soutěže o dovolenou?

K VozejkMap jsem se dostala náhodně, viděla jsem soutěžní příspěvek na facebookové stránce. Mám ráda výzvy a zkusila jsem tedy štěstí. Vzpomínám, že dovolená v Chorvatsku mě navnadila a v duchu jsem se již viděla u moře.

Věřila jste, že se může štěstí usmát zrovna na Vás a že pojedete do Chorvatska?

Upřímně jsem nevěřila, že bych mohla vyhrát zrovna já. Ale pravidelně jsem sledovala vaši stránku a komentáře ostatních účastníků s přibývajícími příspěvky bezbariérových míst a čekala na vyhlášení soutěže.

Byla jste napjatá, když probíhalo losování?

Když probíhalo losování, byla jsem do večera v práci a o výhře jsem se dozvěděla až ze záznamu. Byl to v první řadě šok, nevěřila jsem vlastním očím a doslova jsem skákala radostí. (úsměv)

Líbilo se Vám v Chorvatsku?

V Chorvatsku bylo moc krásně, dovolenou jsme si užili na 100 %, nic nám nechybělo. V září už bylo po sezóně, turistů ubývalo, a to nám vyhovovalo. (úsměv) Užívali jsme si oblázkové pláže, průzračně čisté moře plné života. Před námi se rozprostíral nejen výhled na ostrovy Zlarin, Krapanj, Logorun a Šibenické souostroví, ale také na přístav ve Vodici. Střední Dalmácie je opravdu nádherná, všude kolem historické památky. Chrám svatého Jakuba, archeologické muzeum a pevnost svatého Mikuláše určitě stojí za to navštívit. Co se týče ubytování, tak apartmán byl skvěle vybavený a hlavně byl 60 metrů od pláže.

Jaké byly ohlasy ostatních lidí, kteří se s Vámi dovolené zúčastnili?

Měla jsem jasno, kdo se mnou pojede, vzala jsem nejmladšího syna a rodiče, kteří byli velice rádi, protože dovolenou u moře si z finančních důvodů nemohli dovolit. Otec je navíc invalidní důchodce, takže bezbariérový apartmán mu přišel vhod.

Jsme moc rádi, že si paní Seidlová výhru společně s rodinou užila a doufáme, že se v budoucnu třeba opět zapojí do nějaké soutěže, kterou Česká asociace paraplegiků – CZEPA vyhlásí! 

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_4.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg