Přidej
příběh
Michal Vondráček
Michal Vondráček a Eva Nemčková Needo
26.8.2021 | Celá ČR | redaktorka, VOZEJKOV

Nic ho nezastaví

Michal Vondráček je na vozíku po skoku na snowboardu v roce 2010. Čerstvý otec několika měsíčního syna Matěje je vášnivý sportovec a ani úraz na tom nic nezměnil.

Michal Vondráček je na vozíku po skoku na snowboardu na dovolené v Rakousku v roce 2010. Zlomená páteř a přerušená mícha jej nezastavili a sportuje dál. Jezdí monoski, na prkně na vodě, na handbiku, hraje pingpong, florbal na vozíku a z terénní motorky po úrazu přesedl na závodní čtyřkolku. Věnuje se několika sportům, ve kterých vyniká a vyhrává. S manželkou, synem a taky se psem žije v bezbariérovém bytě v Českých Budějovicích a pracuje v rodinné firmě, která pronajímá bezbariérové ubytování v Orlických Horách www.pohodavrickach.cz

Michal byl hostem Evy Nemčkové v podcastu NEEDo Talks a vy si ZDE můžete poslechnout, co Michala v životě nejvíc motivuje. 

NEEDo TALKs jsou podcastové rozhovory o vážných tématech, podávaných s lehkostí, bez zbytečné lítosti a na rovinu. Sdílíme neobyčejné příběhy obyčejných lidí. Protože je důležité mluvit, inspirovat a vědět, že „v tom“ nejsme sami.

Zdroj: www.needo.cz

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_4.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg