Přidej
publikaci
foto k článku
26.6.2019 | Celá ČR | Handy Group, s.r.o.

Vítejte ve společnosti Handy group, s.r.o.

Handy group s.r.o. je 1. konzultační a poradenská společnost pro hendikepované v České republice zaměřená na poskytování poradenství a o pomoc při orientaci na finančním trhu s propojením sociální oblasti.

Handy group je první konzultační a poradenská společnost pro hendikepované v České republice, která vstoupila na trh roku 2016 a zastupuje několik stovek klientů. Navazuje na práci renomovaných poradenských organizací a společností pro hendikepované, kterými jsou například Česká asociace paraplegiků (CZEPA), ParaCentrum Fenix, Centrum Paraple a nebo Liga Vozíčkářů.  Projekt Handy group je v rámci České republiky jedinečný v tom, že se zaměřuje na poskytování poradenství a pomoc při orientaci na finančním trhu pro lidi s hendikepem.

 

V naší firmě pracují pouze lidé s hendikepem, proto si velice dobře uvědomujeme důležitost propojení sociální oblasti s finančním sektorem. Naší prioritou je vytvořit v rámci celé ČR regionální pobočky, které budou zastupovat klientelu v daných regionech.

 

Důvodem vzniku Handy group byla problematika nevyváženosti podmínek a častokrát nevýhodnost produktů z nabídky finančního trhu pro hendikepované a zároveň je to první projekt svého druhu zaměřující se na vyjednání lepších podmínek pro cílovou skupinu klientů s hendikepem (výluky, ceny, omezení, rozsah krytí, neakceptace invalidních důchodů, atd.).

 

Cílem Handy group je eliminovat nerovné podmínky a výluky, které do roku 2016 na finančním v České republice panovaly. Zároveň neustále vyjednáváme s našimi finančními partnery o lepších podmínkách, které klientům Handy group zpřístupňují VIP produkty.

 

Handy group poskytuje klientům kvalitní poradenství šité na míru, dle momentální životní situace a požadavků, kterých chce klient dosáhnout.

 

Naše základní pilíře jsou: ÚSPORA ČASU, NEZÁVISLOST, SYSTÉM PRÁCE, CENA

 

- Komplexní nabídka produktů z finančního trhu.

- Výběr nejvhodnějšího finančního partnera.

- Nejvhodnější a nejdostupnější produkty.

- Vlastní konzultant v zastupování při jednáních s finančními partnery.

- Zpřístupnění životního pojištění bez výluk a přirážek za hendikep.

- Možnost zajištění nadstandardní zdravotní péče

- VIP podmínky (hypotéky, spořící produkty).

 

- Veškeré konzultace, poradenství a příprava smluv je pro klienty zcela zdarma.  

 

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg