Přidej
video
SPEEDY-LIFT
29.7.2019 | Zahraničí | Vozejkov

SPEEDY-LIFT

Systém usnadňující vozíčkáři nástup do automobilu i s naložením vozíku.

Firem, které se zabývají úpravami automobilů, je mnoho a systémů, usnadňujících nástup vozíčkáře i s naložením vozíku, je snad ještě více. Tentokrát vám přinášíme řešení SPEEDY-LIFT americké firmy Startracks Custom Power Seat Lifts z Indiany.

Toto řešení je navrženo pro vozíky s pevným rámem, ale lze jej použít s využitím adaptérů i pro skládací vozík.Název říká vše: SPEEDY-LIFT je rychle se pohybující, efektivní výtah pro vozíčkáře. Celý cyklus, cesta ven z vozidla a zpět, trvá méně než 30 sekund. Snadné uložení! Jakmile si přesednete z vozíku, stačí jej vrátit zpět na stranu vedle auta, stisknete tlačítko a SPEEDY-LIFT provede zbytek. Aby se věci zjednodušily, SPEEDY-LIFT je dodáván s automatickým zámkovým mechanismem. Proto se nebudete muset starat ani o připevnění invalidního vozíku na místo v automobilu.

Co mu říkáte?

Firma Startracks Custom Power Seat Lifts na svých stránkách uvádí: "Chcete-li se dozvědět více, použijte náš kontaktní formulář!" Na něm je možno vybrat jako adresu tazatele i Českou republiku.

Kdo ví, třeba vám přijedou předělat auto i k vám domů do ČR...

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png