Přidej
video
sex_6.jpg
31.3.2019 | Vozejkov

Příklady sexuálních poloh

Šestá část DVD "Partnerské vztahy, sex a rodičovství po poškození míchy"

Zdeňka Faltýnková, specialistka na spinální problematiku České asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. provází praktickými ukázkami sexuálních poloh mužů i žen s ochrnutím - na lůžku, na vozíku, s využitím stoličky s pružnými gumami (body bouncer), skluznou rolí, nafukovacím válcem, na křesílku swing, s pomocí polohovacích polštářů a klínů či závěsného stropního systému.

Zdeňka Faltýnková patří mezi zakládající členy Svazu paraplegiků (nyní Česká asociace paraplegiků – CZEPA, z.s.), je zakladatelkou rehabilitačního programu v Centru Paraple. Mimo jiné je členkou Unie fyzioterapeutů ČR a České společnosti pro míšní léze ČLS JEP; zakladatelkou klinické zájmové skupiny Fyzioterapie míšní léze při UNIFY; dlouhodobě se podílí na vzdělávání nelékařských pracovníků ve zdravotnictví v oborech fyzioterapie a ergoterapie.
Je také autorkou několika edukačních publikací a DVD určených klientům s poškozením míchy.
Za mimořádné zásluhy v oblasti péče o osoby ochrnuté po poškození míchy v České republice získala Výroční cenu ministra zdravotnictví za rok 2012 a v roce 2015 ocenění Křišťálový kamínek za dlouholetou vysoce profesionální práci a mimořádné výsledky v oboru fyzioterapie a ergoterapie.  

A jako vždy na další, již 7.díl, se můžete těšit opět v neděli 7.dubna v podvečer!
#PoskozeniMichySex

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg