Přidej
video
foto k článku
24.2.2019 | Celá ČR | Vozejkov

Lidská sexualita s poškozením míchy

První část edukačního videa Partnerské vztahy, sex a rodičovství po poškození míchy.

Vážení sledující a příznivci České asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.,

jak bylo slíbeno, CZEPA právě dnes uveřejňuje první díl edukačního videa "Partnerské vztahy, sex a rodičovství po poškození míchy". V prvním díle s názvem "Lidská sexualita s poškozením míchy" vystoupí Mgr. David Lukeš, který je ředitelem Centra Paraple a na vozíku je po poškození míchy již celých 16 let.

Podívejte se na edukační video, které nemá v české historii obdoby. Na další díl se můžete těšit již v neděli 3. března! 

#PoskozeniMichySex

 

David Lukeš

Vystudoval Univerzitu Komenského v Bratislavě – obor právo, jako právník a později marketingový specialista působil v soukromém sektoru. Mnoho let se angažuje a prosazuje zájmy osob s poškozením míchy. Od roku 2009 dobrovolně působil jako člen předsednictva Svazu paraplegiků, který se od 2012 přejmenoval na Českou asociaci paraplegiků - CZEPA, z.s. Od ledna 2011 převzal dobrovolnou funkci jednatele asociace. Aktivně sleduje problematiku osob s poškozením míchy a přináší inovativní podněty ze zahraničí (zejména USA), které se snaží aplikovat do českých podmínek. V období 2010 – 2016 byl členem správní rady Centra Paraple o.p.s., od března 2016 je jeho ředitelem. V roce 2014 a 2016 byl nominován na Cenu Olgy Havlové, v roce 2014 obdržel zvláštní cenu za vynikající realizaci projektu.

Zdroj: www.paraple.cz

 

Partnerské vztahy, sex a rodičovství po poškození míchy

Autorkou scénáře a průvodcem edukačního videa je spinální specialistka České asociace paraplegiků – CZEPA, z.s., paní Zdeňka Faltýnková. Video má téměř 40 minut a je rozděleno do kapitol, aby si divák mohl vybrat téma, které je pro něj nejzajímavější. Jeho cílem je zkvalitnění sexuálního života vozíčkářů po poranění míchy.

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg