Přidej
video
dsc04188.jpg
dsc04137_1.jpg
dsc04138_2.jpg
dsc04147_1.jpg
dsc04180_1.jpg
22.8.2022 | Celá ČR | Cesta za snem, z.s.

Seriál Lvice 2022 - 1. díl

Podívejte se na již 3. řadu seriálu Lvice. Před 8 handicapovaných žen jsme postavili úkoly, o kterých dopředu neměly žádné informace. Jak si dokázaly poradit jednotlivě i v rámci spolupráce v týmu? A který ze dvou týmů výzvy nakonec vyhrál? Podívejte se v našem 8dílném seriálu.

Co jsou Lvice?

 

Lvice jsou projekt, v němž dostávají prostor handicapované ženy, aby ukázaly, že přesto, že se neobjevují na titulních stranách časopisů, jsou silné, odvážné, krásné a inspirativní. V rámci projektu Lvice každý rok tvoříme tým žen s různými druhy zdravotního handicapu. Jejich cílem je překonat překážky, které jim postavíme do cesty, překonat samy sebe, vytvořit fungující tým, prokázat svou odvahu, sílu, důvtip a v neposlední řadě inspirovat a pomáhat dětem, Lvíčatům. Letošního ročníku se zúčastnilo 8 žen s handicapem a 2 dívky z dětského domova jako Lvíčata, jejichž handicapem je absence fungující rodiny.

 

Co uvidíte v 1. dílu?

8 Lvic a 2 Lvíčata jsme rozdělili do dvou týmů. Handicapované ženy a dívky z dětského domova se předtím neznaly. Teď musí vytvořit fungující týmy, protože se vydávají na dobrodružnou cestu plnou výzev, které společně musí během 3 dnů v neznámém prostředí překonat. Neví, co je čeká ani kde se ocitnou. Chtějí ale všem dokázat, že se nezastaví a společně to zvládnou.

 

Odkaz na video: https://www.youtube.com/watch?v=qgGLKKbl7Og

Pokud Vás zajímají medailonky jednotlivých žen, najdete je na YouTube kanálu Cesty za snem ZDE

 

Generálním projektem projektu: Generali Česká pojišťovna

Partneři: MONETA Money Bank, OttoBock, Dolphin Consulting, MasterTherm

 


Související

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg