komentář
To je všechno hezké ale k čemu to je když ombudsman může jen doporučovat? Nulová rozhodovací pravomoc. Je to stejné jako se sejít někde u piva....
17.5.2018 | Jan Novotný
1
Další piknik na Kampě bude ještě 24. července a 13. září 2018. Těšíme se na setkání s Vámi.
1
1