komentář
Škoda že v ČR není něco podobného.
16.10.2017 | BOrej
Škoda že v ČR není něco podobného.
Prosím dá se to někde půjčit ?
6
To máš dobré, já jsem 27 let na vozíku a budu mít po přidání 8200Kč.
1
2
Hlavní je zvýšení platů, na to se nesmí nikdy zapomenout.