komentář
Nepochybuju, že v angličtině je to správně. Chybí ovšem ekvivalent v našem rodném jazyce.
10.6.2013 | Jura
Nepochybuju, že v angličtině je to správně. Chybí ovšem ekvivalent v našem rodném jazyce.
3
na co narážíš?
Bez kurzu angličtiny to asi nepůjde...
2
1