Přidej
aktualitu
img-20200905-wa0013_1.jpg
img-20201007-wa0007.jpg
7.10.2020

„Autopůjčovna“ CZEPA neustále vytížena: „Díky vyzkoušení u vás jsem si vybral škodovku“, říká klient

Česká asociace paraplegiků půjčuje díky společnosti ŠKODA AUTO dva speciálně upravené vozy s ručním řízením. To může pomoci klientům v celé řadě situací. Třeba, když se chtějí ujistit, že ruční řízení jim bude zdravotně vyhovovat; když mají vlastní vůz v procesu úpravy nebo když si chtějí vše vyzkoušet před koupí nového. Více o půjčování vozů najdete na https://czepa.cz/pujcovani-automobilu/

Právě vyzkoušení vozu před koupí nového se týkalo našeho klienta, pana Michala. O možnosti si u nás vůz půjčit se dozvěděl od své známé. Michal se neměl jak dostávat na cvičení a rehabilitace. Vůz zatím s přítelkyní nevlastnili, ostatně ona si teprve dodělávala řidičský průkaz. Ten pan Michal měl, ale chtěl se ujistit, že ruční řízení bude pro něj to pravé. Využil proto naší nabídky. Po několika cvičných kilometrech na nevytížených sídlištních cestách už si byl v řízení naprosto jistý.

„Následně jsem si pořídil vozidlo Škoda Octavia 3 RS, TDI. Bohužel jsem si ani přes slevu pro ZTP nemohl pořídit nové, koupil jsem si vůz tři roky starý. Ruční ovládání mám značky Mero 3. Vybral jsem si stejný mechanismus, jako jsem si vyzkoušel u vás, protože mi tak velmi vyhovoval. Jen díky vám jsem si pořídil škodovku…a to jsem nikdy škodovku nechtěl. Rád vaše služby, které poskytujete ve spolupráci se ŠKODA AUTO, doporučím dál,“ uzavírá klient. 

 

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png