Přidej
aktualitu
Život bez bariér, z.ú.
nabidka_ubytovani_2020.jpg
nabidka_ubytovani_2020_2.jpg
22.6.2020 | Královéhradecký kraj | Život bez bariér, z.ú.

Bezbariérové ubytování Nová Paka

Sháníte ubytování? Ať už krátkodobé či dlouhodobé. Sezóna je v téměř plném proudu. Nová Paka a okolí je ideálním místem pro poznávání Českého ráje, Krkonoš a kulturních památek v Podkrkonoší.

V Nové Pace je k dispozici lyžařský areál, bowling, bezbariérový bazén, venkovní cvičiště, tenisové kurty, zimní stadion, squash. Lze navštívit Klenotnici drahých kamenů, Spiritismus, Suchardův dům, Muzeum moto nebo můžete navštívit Štikovskou rokli. K dispozici je katalog tipů na výlety po okolí včetně nabídky bezbariérových tras.
Do cca 5 min jste v centru Nové Paky, kde jsou restaurace, obchody atd. více se dozvíte na našich webových stránkách www.zbb.cz ... 

 

Sezóna je v téměř plném proudu. Nová Paka a okolí je ideálním místem pro poznávání Českého ráje, Krkonoš a kulturních památek v Podkrkonoší. V Nové Pace je k dispozici lyžařský areál, bowling, bezbariérový bazén, venkovní cvičiště, tenisové kurty, zimní stadion, squash. Lze navštívit Klenotnici drahých kamenů, Spiritismus, Suchardův dům, Muzeum moto nebo můžete navštívit Štikovskou rokli.

K dispozici je katalog tipů na výlety po okolí včetně nabídky bezbariérových tras. Do cca 5 min jste v centru Nové Paky, kde jsou restaurace, obchody atd. více se dozvíte v letáku níže nebo na našich webových stránkách www.zbb.cz

Přidej komentář
cpv_banner-3-2.jpg
banner-handy.jpg