Přidej
aktualitu
foto k článku
Bungalovy
Horský hotel Sepetná
Hotelový výtah
Koupelna
Ložnice
Penzion Sluníčko
Pokoj v Horeském hotelu Sepetná
Toaleta
Vstup do hotelu
Výhled z pokoje
Vyhlídkové vozítko
Wellness Sluníčko
20.11.2012 | Moravskoslezský kraj | Rekreační centrum Sepetná

Poznávejte Beskydy s handicapem - speciální pobyty

Rekreační centrum Sepetná připravilo pro seniory a osoby s handicapem speciální pobytový balíček s možností výběru kategorie ubytování - hotel, penzion či bungalov. Součástí balíčku je možnost zúčastnit se výletu za poznáním na eko vozítku.

Rekreační centrum Sepetná se nachází v obci Ostravice na úpatí Lysé hory v Beskydech. Pohoří leží ve východním cípu České republiky a je součástí Vnějších Západních Karpat. Mezi dvěma nejvyššími vrcholy najdete obec Ostravici, která bývá nazývána bránou do Beskyd.

 

Přestože Moravskoslezské Beskydy jsou známy svým zvlněným terénem a prudkými horami vystupujícími z roviny, je možné zde strávit dovolenou bez bariér! Rekreační centrum Sepetná připravilo pro hosty s handicapem speciální pobytový balíček. Zájemci o pobyt si mohou vybrat bezbariérové ubytování v Horském hotelu Sepetná, penzionu Sluníčko a také v bungalovu. Hotel se pyšní stoletou historií, zastupuje tradiční architekturu dřeva a kamene, přitom nabízí komfort standardu *** superior a ****. Penzion Sluníčko se vyznačuje komornějším rodinným prostředím a zastupuje moderní design ve standardu *** superior. Bungalovy jsou umístěny nad hotelem Sepetná, nabízí prostorný obývací pokoj, dvě ložničky, sociální zařízení, nádherný výhled do údolí řeky Ostravice a na okolní beskydské vrcholy.  Strava je zajištěna polopenzí ve formě snídaňových švédských stolů a večerního teplého bufetu. Samozřejmostí je možnost doobjednání plné penze. Součástí balíčku je možnost zúčastnit se výletu za poznáním Beskyd vyhlídkovým elektrickým vozítkem. „Vyhlídkové vozítko je ekologicky nezávadné, má povolení vjezdu do vybraných části CHKO Beskydy a je určeno rodinám s dětmi, seniorům a handicapovaným osobám. Tyto cílové skupiny se tak mohou podívat do míst, kde by se jinak třeba nedostaly,‟ přiblížil projekt ředitel RC Sepetná, Mgr. Vít Březina.

 

V penzionu Sluníčko je handicapovaným hostům k dispozici privátní wellness, které je vybaveno velkou vířivou vanou, infra kabinou s mořským klima, tapidáriem s lehátky a vyhřívanou podlahou. „Wellness až pro 6 osob je možné si privátně objednat v recepci na určitou hodinu a užít si tak nerušeně relaxaci,‟ podotkl Vít Březina. Součástí Rekreačního centra Sepetná je také Relaxcentrum (není bez bariér), kde se nachází krytý bazén s toboganem, vířivka, masážní lavice a parní kabina. Vstup do krytého bazénu s atrakcemi mají všichni ubytovaní hosté v ceně pobytu.

 

„Moravskoslezské Beskydy patří mezi nejkrásnější hory v České republice a rádi bychom jejich poznávání zprostředkovali všem věkovým a cílovým skupinám,‟ uzavřel pozvánku do Beskyd Vít Březina.

Více o pobytovém balíčku Poznávejte Beskydy s handicapem

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png