Přidej
aktualitu
Able Move cestovní sedadlo
Able Move cestovní sedadlo
Able Move cestovní sedadlo
Able Move cestovní sedadlo
Able Move cestovní sedadlo
4.7.2019 | Zahraničí | Lenka Bartoníčková

Able Move cestovní sedadlo

Letecká doprava bude pro vozíčkáře jednodušší díky novým technologiím!

Letecká doprava pro vozíčkáře může být někdy dost nesnesitelná díky množství překážek. Pokroky v technologii však pomáhají usnadnit život. Jedním z takových produktů je cestovní sedadlo Able Move pro vozíčkáře.

Pro většinu cestujících, kteří jsou na invalidním vozíku, je jedna z hlavních překážek, které čelí, přesunutí do a z kabiny letadla, což je mnohdy nebezpečné, nedůstojné a nepříjemné.

Společnost EasyTravelseat, kterou založil invalidní vozíčkář Josh Wintersgill, který trpí spinální svalovou atrofií, vynalezla transportní sedačku pro zlepšení současného přenosu do letadla i mimo něj.
 Zajišťuje, že bezpečnost cestujících, důstojnost a pohodlí jsou na prvním místě

Jak to probíhá? 
Vy, jakožto cestující, vlastníte své přestupní sedadlo Able Move a
 zůstanete v něm po celou cestu – z domova do letadla, z letadla do hotelu.
 Vzhledem k tomu, že je snadno použitelné, snižuje i možnost jazykových a komunikačních bariér.


Tento fantastický produkt je již oceněn! V roce 2018 dostal britskou cenu pro zdravotně postižené podnikatele, čímž vzbudil pozornost sira Steliose Haji-Ioannou, zakladatele společnosti EasyJet, jakož i současného generálního ředitele společnosti EasyJet Johana Lundgrena. Od té doby, co získal ocenění, se Sir Stelios stal investorem.
 Použití easyTravelseat již bylo přijato na letištích Heathrow, Gatwick a Bristol a získalo vysoké uznání ze strany speciálních asistenčních týmů.
 Sara Marchantová, ředitelka dostupnosti na letišti Gatwick, prohlásila: „Produkt zaplňuje tolik potřebnou mezeru na trhu a umožňuje vozíčkářům vstoupit na palubu letadla pohodlně, důstojně a rychle."Související

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
coloplast-banner-550x160px-def_1.jpg