Přidej
aktualitu
Kino bez bariér
Kino bez bariér
Kino bez bariér
Kino bez bariér
13.8.2021 | Karlovarský kraj | redakce VOZEJKOV

KINO BEZ BARIÉR NA 55. MFF KARLOVY VARY

Karlovarský festival a s ním i Kino bez bariér je tu pro vás i v roce 2021! Festival se koná od 20.8. do 28.8. 2021.

Kino bez bariér 

První ročník projektu "Kino bez bariér" se v rámci Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech uskutečnil v roce 2000. Od samého počátku se projekt setkával s kladnými ohlasy veřejnosti a každým rokem i se stoupajícím zájmem mezi handicapovanými.

Hlavním cílem projektu je poskytnout a zajistit vozíčkářům formou informačního a asistenčního servisu podmínky srovnatelné se standardem na kulturních akcích podobného charakteru v zemích Evropské unie.

Během karlovarského festivalu nabídne Kino bez bariér vozíčkářům a jejich doprovodu informace o bezbariérovém ubytování a stravování, či možnost rezervace vstupenek na jednotlivá představení do bezbariérových sálů. K dispozici budou asistenti, kteří pomohou při orientaci v dění festivalu, speciálně upravený mikrobus pro přepravu po Karlových Varech a okolí i parkovací místa přímo u hotelu Thermal.

Na webu www.kinobezbarier.cz najdete veškeré informace včetně bezbariérového ubytování, stravování, dopravy, asistenčního servisu, tipů na trávení volného času a seznam doprovodných akcí a samozřejmě přehled a program bezbariérových kin.

Tak pokud máte rádi filmy, využijte této šance a udělejte si do Varů výlet, protože určitě bude stát za to! 

Kompletní informace najdete na internetových stránkách www.kinobezbarier.cz

Zdroj: www.ceskatelevize.cz, www.kinobezbarier.cz, www.kviff.com

 

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg