Přidej
aktualitu
Vozejkov: Nová bezbariérová místa na VozejkMap
Vozejkov: Nová bezbariérová místa na VozejkMap
Vozejkov: Nová bezbariérová místa na VozejkMap
Vozejkov: Nová bezbariérová místa na VozejkMap
Vozejkov: Nová bezbariérová místa na VozejkMap
Vozejkov: Nová bezbariérová místa na VozejkMap
Vozejkov: Nová bezbariérová místa na VozejkMap
Vozejkov: Nová bezbariérová místa na VozejkMap
21.6.2020 | Celá ČR | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV

Nová bezbariérová místa na VozejkMap

Děkujeme Vám! Stále přidáváte nová bezbariérová místa na VozejkMap. Proto jsme se rozhodli, že vás budeme pravidelně informovat o tom, co je na VozejkMap nového. Dnes vám přinášíme pestrou směsici míst a služeb, pečlivě prověřenou po stránce bezbariérovosti.

Těšíme se na vaše komentáře a informace o tom, jak se vám na místech líbilo.

 

Osvěžovna Slabčice

Malá lokální hospůdka malé obce Slabčice s bezbariérovým přístupem. Slabčice je obec v jižních Čechách v okrese Písek. Žije zde 364[1] obyvatel.

 

La Jerónima Španělsko

Malý španělský bar s bezbariérovým přístupem. Široká nabídka baru: víno a pivo a další. Wi-Fi zdarma, možnost sezení, přijímá platební karty.

 

IDEAL - Trade Service, spol. s r. o.

VozejkMap neinformuje pouze o bezbariérových místech a akcích, ale také o společnostech, které mají bezbariérový přístup i WC.

 

Nedostavěný gotický chrám Panny Marie v Panenském Týnci

Panenský Týnec leží na Lounsku. Stačí odbočit ze silnice I/7, která spojuje Chomutovsko a Lounsko s Prahou. V městysi už chrám dobře najdete. Pokud zjistíte na webu, že se právě koná svatba je prostor uzavřen, jinak přístupný celoročně. Vstupné do dobrovolné kasičky. Telefon je do zdejšího kiosku. Bezbariérové WC vzhledem k stáří budovy není k dispozici.

 

Zámek Červená Lhota

Na nádvoří se člověk dostane bez problémů, do zámku již vedou schody. Na mechanickém vozíku lze zvládnout se silnou asistencí. Schodiště je dostatečně široké a schody nízké. Palouček a parčík vlevo je přístupný po nezpevněné cestě. Tři parkoviště asi 300-500 metrů od zámku. Hned vedle je i restaurace s předzahrádkou.

 

Zoopark Na Hrádečku

Menší soukromá ZOO, jejíž návštěvnu lze spojit s výletem do Obludiště, vzdáleném asi 1,5 km. Nově vybudované parkovací stání pro vozíčkáře přímo u pokladny. V ZOO je zpevněná prašná cesta, do horní úrovně už vede prudší kopec, v případě doprovodu bez problémů. Převážně papoušci, opičky, ale i lvy, hyeny a další šelmy. I zvířátka z české přírody. Najdeme zde i terárium, ale tam je schůdek a úzké chodbičky. Zoo otevřena denně 9 - 18 hodin včetně svátků. Vstupenky k zakoupení na místě. Vstup není limitován, prostoru je zde dost. Vstup se psy je povolen. Občerstvení otevřeno.

 

Obludiště Jindřichův Hradec

Největší keřové bludiště ve střední Evropě s rozlohou cca 6.000 m2. S mechanickým vozíkem se vytočíte všude, i ve slepých uličkách, samozřejmě záleží na velikosti vašeho posouvadla. Velké prostorné parkoviště na místě. Občerstvení přímo u Obludiště. WC bohužel nepřístupné. Najdeme zde i celkem velké hřiště. V blízkosti Obludiště, směrem k Horní Pěně, je i výše uvedená malá ZOO Zoopark Na Hrádečku. Dvě místa jsou od sebe vzdálena cca 1 - 1,5 km.

 

Restaurace Vigvam

Dominantou celého resortu je celodřevěný vigvam. Se svou výškou 22,92 metrů je nejvyšší stavbou svého druhu na světě! Celková kapacita vigvamu činí 280 míst k sezení! Součástí vigvamu je také bar a přilehlé grilovací centrum s venkovním posezením.

 

Zdroj: redakce, uživatelé VozejkMap

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
zd-banner-vozejkov_200430.png