Přidej
aktualitu
sti_1.jpeg
stii_1.jpeg
stip_1.jpeg
stipp_1.jpeg
4.11.2022 | Celá ČR | Jakub Řičica

Štipčák*** na Šumavě

Představujeme Vám hotel Štipčák*** na Šumavě

V hotelu si můžete vybrat z celkem 73 komfortně vybavených a nově zrekonstruovaných pokojů. Dokonalý relax po náročném dni zajistí finská sauna, která je pro hotelové hosty zdarma. Hotel navíc disponuje plně vybavenými prostory pro vaše firemní akce a hotelovou restaurací.

OREA Hotel Špičák je zasazen do jižního svahu vrchu Pancíř v chráněné krajinné oblasti Šumava přímo u zdejší sjezdovky. Resort je obklopen malebnou přírodou a je významnou křižovatkou turistických cest, cyklotras a běžeckých tras, čímž je vyhledávaným místem pro aktivní odpočinek.

♿ Vstup do hotelu je zastřešený a po prvních manuálních plastových dveřích následují dveře automatické. Pohyb po objektu je plně bezbariérový kromě vstupu na letní terasu. Restaurace nemá bezbariérovou toaletu, ale je na stejném patře jako bezbariérový pokoj. Pokoj je velmi prostorný včetně velké a dobře řešené koupelny. Dveře jsou opatřeny madly. Wellness centrum je bezbariérové v 800 m vzdáleném Hotelu Horizont včetně bazénu. Ve SKI Areálu Špičák je k zapůjčení biski včetně možnosti instruktora. ♿

Více info najdete zde: https://www.vozejkmap.cz/81303-orea-hotel-spicak

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg