Přidej
aktualitu
bezba lehátka-moře
Mlok
bezba lehátka u bazénu
hotel
WC u bazénu
WC u bazénu 2
koupelna- pokoj
pokoj 1
pokoj 2
transport z letiště
sedátko do bazénu
27.5.2022 | Celá ČR | Zuzana Čermáková

Tip na bezbariérovou dovolenou v Turecku

Chtěla bych se podělit o svou dobrou zkušenost s CK Hana Travel, Antalya, která se mimo jiné zaměřuje na dovolenou vozíčkářů u moře v Turecku.

Naše zkušenost- bezbariérový pobyt u moře, Hotel Baia Lara, Turecko

Loni jsme se jako rodina chtěli podívat k moři. Dcera je vozíčkářka a chtěli jsme maximální servis co se týká vhodného hotelu,  přístupného bazénu pro vozíčkáře a plážového vozíku do moře, aby byla naše dovolená co nejvíce odpočinková a my si ji užili. Oslovila jsem české CK, ale žádná nebyla schopná nám takový pobyt zařídit, navíc byl vždy problém s transferem z letiště,  byl velmi drahý. A tak jsem začala pátrat na vlastní pěst.

Chtěla bych se podělit o svou dobrou zkušenost s CK Hana Travel, Antalya, která se mimo jiné také zaměřuje na dovolenou pro vozíčkáře. Nabídne osvědčené hotely, bezbariérovou dopravu z letiště, různé výlety, poznávací i adrenalinové. Po celou dobu pobytu zůstávají v kontaktu s klientem.  Jediné, co si musíte zařídit sami, je letenka. O vše ostatní se postarají oni.

Byl nám doporučen Hotel Baia Lara, asi 20 minut jízdy od letiště. Na letišti na nás čekal řidič od Hana Travel a dovezl nás  prostorným autem s plošinou do hotelu.  Vše naprosto bezbariérové. Prostorné pokoje pro vozíčkáře v přízemí  s terasou. U bazénů vyvýšená lehátka s vyšší matrací, poblíž pozvolné schůdky do vody. U menšího bazénu je pohyblivé sedátko do vody. U moře je místo pro vozíčkáře se speciálními lehátky a sdíleným vozíkem(Mlok) do moře. Plavčík je poblíž a po zavolání je ochotně nápomocen s pohybem do a z moře až k lehátku.  Dno se postupně svažuje a lze plavat už docela blízko břehu.Vybavení, čistota a přístup hotelu jsou bezchybné. Navíc je v hotelu dostupná lékařská péče po celý den. Využili jsme ji a nebyl nejmenší problém.V průběhu našeho pobytu nás navštívil delegát, se kterým jsem dovolenou plánovala, a kontroloval naši spokojenost. Předem jsem s ním konzultovala také výlet, vybrala jsem si z nabídky, snažili se maximálně vyhovět.
Cena dvoulůžkového pokoje s programem all inclusive byla v srpnu 2021 230 Euro/den, září bylo o něco levnější .

Naši dovolenou jsme si opravdu užili a vzpomínáme na ni. Možná můj příspěvek někoho inspiruje, dostane se  za hranice všedních dní a stráví krásné chvíle v krásném prostředí. 

Užitečné odkazy:
https://www.hanatravel.com/
https://baiahotels.com/baialara/en

e mail na CK:  tuncay.kaya@hanatravel.com ( nutno se spojit přes gmail nebo whatsapp)

 

 

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg