Přidej
aktualitu
VozejkMap má vlastní Facebook
1.2.2021 | Celá ČR | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV

VozejkMap má vlastní Facebook

Na webovém portálu a v aplikaci VozejkMap najdete obsáhlou databázi bezbariérových míst. Jsou vkládána samotnými uživateli a ověřována správcem. VozejkMap se vám nově představuje i na Facebooku. Už vám nic podstatného neunikne, můžete nás jednoduše kontaktovat, propagovat mezi svými přáteli. Obšírněji komentovat jednotlivá místa, objekty, trasy.

Facebook VozejkMapu

Facebooková stránka VozejkMapu je určena jak vozíčkářům, tak všem, kteří na ně při své činnosti myslí. Vítáni jsou cestovatelští nadšenci, kteří nám zmapují bezbariérovou přístupnost navštíveného místa. I provozovatelé bezbariérových restauračních a ubytovacích zařízení,  pořadatelé kulturních akcí apod. Užitečné informace zde najdou i rodiny s dětmi, senioři. Začleňte se do komunity, která propaguje myšlenku rovného přístupu pro všechny bez rozdílu.

 

A proč si ještě stáhnout aplikaci?

  • Mobilní aplikace je ke stažení zdarma (pro iPhone hledej v AppStore, pro Android hledej v Google play)
  • Aplikace je snadno ovladatelná, nabízí popis důležitých atributů pro vozíčkáře a doplňuje je fotografiemi. Pokud informace nejsou dostačující, stačí kliknout na webový odkaz s podrobnějšími informacemi, případně doplnit do komentáře aktuální informace či vlastní zkušenost.
  • Bezbariérová místa na přehledné mapě můžete mít ve Vašem telefonu pořád u sebe nebo se kdykoli podíváte na web
  • Je možné vyhledávání nejbližších dostupných zařízení v místě, kde se právě nacházíte
  • Data v mobilní aplikaci jsou shodná s daty na webovém rozhraní www.vozejkmap.cz

 

Zdroj: CZEPA

Přidej komentář
paty_stupen_banner.png
coloplast-banner-550x160px-def_1_1.jpg