Přidej
aktualitu
VozejkMap: Nejzajímavější novinky
VozejkMap: Nejzajímavější novinky
15.7.2020 | Celá ČR | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV

VozejkMap: Nejzajímavější novinky

Dneska se s VozejkMapem můžete ubytovat, najíst, vyrazit za kulturou i za sportem. Další ověřená bezbariérová místa.

Kemp Merkur

Jde o plně bezbariérový kemp. Má čtyři bezbariérové WC a dvě sprchy. Pokoje jsou dostatečně prostorné.

 

Lovoš Velemín

Tip pro sportovce. Na vrchol lze vyrazit na invalidním vozíku s elektrickým pohonem nebo s električákem. Je nutná dopomoc druhé osoby. Překážkou jsou odvodňovací stružky široké 10cm a prudké stoupání.

 

Hotel Svratka

Bezbariérový pokoj se nachází v přízemí. Pokoj má 4 lůžka ve dvou neprůchozích místnostech. Jedna je s manželskou postelí, druhá s oddělenými postelemi (pokoje jsou bez dveří, nevešly by se). K plnému využití místnosti vozíčkářem je třeba postele srazit. V koupelně je sprchový kout v rovině s podlahou s plastovou židlí a vana. WC je samostatné, prostorné s madly. Při větším počtu osob na pokoji potěší druhé "klasické" WC. Do jídelny je samoobslužná plošina přes 4 schody, bezbariérové WC i u jídelny. Hotel je v kopci. Hotelový bazén je přístupný bez schodu, vstup do vody (sedačka, zvedák apod.) není.

 

Bowling center Šantovka Olomouc

Největší bowlingové centrum na Moravě s 18-ti profesionálními drahami a nejmodernějším softwarem na trhu.Nové show centrum zábavy pro všechny věkové kategorie. Všech 18 drah disponuje automatickými zábranami „bumper“ pro děti a hendikepované. Vozíčkáři s mechanickým vozíkem mohou vjet na jakoukoli dráhu.

 

Kino v Šantovce

Díky použití nejnovějších technologií a nejlepšího vybavení je nejmodernějším multikinem na Moravě. Plně bezbariérové, i s ochotným personálem, pokud si vozíčkář chce přesednout a potřebuje k tomu asistenci. WC jsou přímo součástí kina. Je dostatečně prostorné a plně vybavené. Držitelé ZTPP průkazu mají slevu.

 

Divadlo na Šantovce

Divadlo je bezbariérové. Ve druhém patře, vedle kina. Je třeba telefonicky upozornit na potřebu bezbariérového místa v hledišti.

 

LOBSTER – FAMILY RESTAURANT

Velmi příjemná restaurace s výborným jídlem. Do druhého patra se lze dostat výtahem. WC v centru Šantovka.

 

Zdroj: redakce, uživatelé VozejkMap, foto: https://pxhere.com

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
zd-banner-vozejkov_200430.png