Přidej
aktualitu
1bb67311-90bc-46e6-9fe5-f844ee488599.jpeg
img_1115.jpeg
img_1157.jpeg
img_2204.jpeg
img_1226.jpeg
img_1263.jpeg
img_1230.jpeg
10.7.2023 | Jarda Syřiště

Výlet bez hranic na invalidním vozíku s přáteli

Výlet bez hranic na invalidním vozíku s přáteli


3.-7. července 2023


Larnaka, Kypr - Nezapomenutelné dobrodružství, které jsem zažil při svém prvním výletu z Wroclawi do Larnaky na invalidním vozíku. Ale tohle dobrodružství bylo dílem mého odvážného týmu - mých přátel Vráti a Andy.


Už na samém začátku na letišti ve Wroclawi jsem cítil silnou podporu od Vráti a Andy. Společně jsme projeli všemi kontrolami a formalitami a věděl jsem, že na své dobrodružství nejsem sám. Jejich přítomnost a podpora byla pro mě nepostradatelná.


Po příletu na larnacké letiště jsme se ocitli ve městě, které překvapilo svou bezbariérovou přístupností. Společně jsme prozkoumávali světlé a široké ulice, navštívili přístupné obchody a turistické atrakce, které umožnily plné prožití tohoto úchvatného místa. Bylo úžasné být součástí tak inkluzivního prostředí.


A teď ta největší vzrušující část - moře! S pomocí plavčíků a jejich speciálního vozíku pro přepravu osob se
zdravotním postižením jsem se dostal až do moře.
Byl to okamžik, na který jsem se těšil - moci se
ponořit do teplých vod Středozemního moře. A to
všechno s přítomností Vráti a Andy, kteří mi byli
oporou po celou dobu. Byli to oni, kdo mi poskytl
ruku a umožnil mi zažít neuvěřitelný pocit svobody a dobrodružství v této krásné vodě.


Ale výlet se neomezil pouze na přírodu a moře. Prozkoumali jsme také bohatou kulturu Larnaky a ochutnali báječné jídlo. Objevili jsme místní trhy a poznali místní kulinářské tradice. Byl to zážitek pro naše
chuťové pohárky i naše duše.
      
Celý tento výlet byl pro mě nejen odvážným dobrodružstvím, ale také příkladem síly přátelství a podpory. S Vráťou a Andy jsem překonal předsudky a objevil nové možnosti. Cestování na invalidním vozíku se ukázalo být možné díky výjimečným přátelům a dostupným zdrojům.


Tento příběh je pro
všechny lidi s postižením zdrojem naděje a inspirace. Chci vás povzbudit, abyste
neomezili svá dobrodružství a vyrazili na cesty s přáteli, využili dostupnou pomoc a prozkoumali svět s otevřeným srdcem. Cestování je pro každého, ať už se nacházíte na invalidním vozíku nebo ne. Nechť je tento příběh povzbuzením k objevování a překonávání vlastních hranic.
Jarda na káře

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg