Přidej
aktualitu
maaaa.jpeg
mmm.jpeg
ma.jpeg
mar.jpeg
4.11.2022 | Kraj Vysočina | Jakub Řičica

Wellness Hotel Marta

Nově otevřený Wellness Hotel Marta naleznete v obci Kuklík (Vysočina), v centrální části Žďárských vrchů. Vesnička je zasazena zcela přirozeně do překrásné krajiny. Pohodlné ubytování je pro hosty všech věkových kategorií připraveno ve 12 komfortně a útulně zařízených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Odpočinek a relaxaci nabízí wellness centrum s vířivkou, finskou nebo parní saunou, suchou masážní vanou či různými zábaly. Těšit se můžete i na sluneční terasu s lehátky a překrásným výhledem na celé údolí. Firemní klientela jistě využije prostory pro školení, teambuldingy a další akce. Parkování vozů je řidičům umožněno zdarma přímo u objektu.

Ve zdejší restauraci můžete ochutnat nejen tradiční speciality, ale i šťavnaté steaky a výborné deserty. V letním období také můžete posedět na slunné terase, která Vám nabízí překrásný výhled na celé údolí. Tento penzion je ideální místo také pro konání svatby nebo oslavy.

♿ Přístup do budovy je bočním vchodem, kudy lze najet s vozíkem. Do restaurace je také možné zajet s vozíkem, u restaurace je bezbariérové WC. Schody jsou k recepci, ale vše se dá vyřešit pohodlně jiným způsobem, aby host na recepci nemusel.♿

Více info: https://www.vozejkmap.cz/1460440-wellness-penzion-marta

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg