Přidej
aktualitu
foto k článku
5.11.2012 | Hlavní město Praha | CZEPA

Nabídka dopravy do zaměstnání/na rekvalifikaci

Centrum sociálních služeb Praha, které v současné době startuje projekt Vzdělání a mobilita, nyní spouští od listopadu 2012 realizaci jedné ze 3 částí celého projektu - doprava do zaměstnání/na rekvalifikaci.

Během měsíce listopadu Centrum sociálních služeb Praha začíná s testovacím provozem speciálně upraveného minibusu určeného k přepravě postižených osob. V praxi bude probíhat tak, že klient si telefonicky přepravu objedná a bude dovezen "od domu k domu" tj. z domova až do zaměstnání anebo na rekvalifikační kurz. Samozřejmá je i cesta zpět. Přeprava bude zdarma.


Podmínky pro využívání dopravy:

- průkazka ZTP/P 

- bydliště na území hlavního města Prahy (pokud máte trvalé bydliště mimo území hl.m. Prahy, ale v Praze bydlíte min. 6 měsíců, této služby můžete využívat také)

- jedná se o dopravu pouze do zaměstnání/rekvalifikaci (nelze využít jako dopravu k lékaři, na rehabilitaci)


Projekt vzdělání a mobilita bude mimo dopravy v budoucnu zdravotně postiženým klientům nabízet bezplatnou škálu různých služeb za účelem udržení se, zkvalitnění či nalezení pracovní příležitosti. Mezi těmi službami jsou profesní diagnostika, zprostředkování rekvalifikací a také převoz speciálním mikrobusem z domova do zaměstnání nebo právě na vzdělávací kurzy.


Pokud máte zájem využít nabídky dopravy do zaměstnání/na rekvalifikaci nebo se v budoucnu chcete nechat zařadit do projektu Vzdělání a mobilita, obracejte se prosím na koordinátorku celého projektu, Mgr. Lucii Válovou na telefonním čísle 731 491 910 nebo e-mailem: lucie.valova@csspraha.cz.

 

 

 

 


Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png