Přidej
aktualitu
krcma.jpeg
kr.jpeg
krrr.jpeg
jrr.jpeg
krcma_1.jpeg
krrrrr.jpeg
krrrrrr.jpeg
22.11.2022 | Jakub Řičica

Hotel Jaškovská krčma

Ubytování v hotelu Jaškovská krčma u Havířova s výhledem na Těrlickou přehradu je výjímečný zážitek svým umístěním v klidném prostředí a přívětivostí.

Celková kapacita hotelu 60 lůžek ve 12 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlek, 4 jednolůžkové pokoje, 2 apartmány pro 2 a 3 osoby s možností přistýlky.

♿ Hotel nabízí třílůžkový bezbariérový pokoj s vyvýšenou toaletou s madly a sprchovým koutem se spádovou podlahou a se sedačkou.

Hned vedle je bezbarierová restaurace s krásnou terasou s výhledem na pláž Těrlické přehrady. ♿ V restauraci jsou na záchod schody, ale k dispozici je plošina na vyvezení vozíku.

Pro milovníky cykloturistiky vede okolím přehrady a Beskyd velké množství cyklostezek. Golfisté jistě ocení nově vybudované golfové hřiště v Karviné – Lipiny, Ropice Golf Resort či vzdálenějším Golf Resort Čeladná nebo Golf Ostravice.

Celý areál zajišťuje návštěvníkům a hostům komplexní služby, v případě zájmu individuální službu připravenou „na klíč“ náročným zákazníkům. Součástí hotelu je vlastní bezplatné a oplocené parkoviště v areálu.

Více info zde: https://www.vozejkmap.cz/83171-jaskovska-krcma

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png