Přidej
aktualitu
hotel-thermal-2.jpeg
478edc0a-f67e-422e-b716-855677c3f1b4.jpeg
handicap-pokoj-koupelna.jpeg
handicap-pokoj-2.jpeg
t5.png
t2.png
tr2.png
12.1.2023 | Jakub Řičica, VozejkMap CZEPA

HOTEL THERMAL ****

Hotel Thermal **** se nachází v největším lázeňském městě v České republice - v Karlových Varech, které je nově zařazeno na seznam UNESCO.

♿ - bezbariérový přístup do recepce, pohyb po hotelu výtahy (restaurace, ubytování) celkem 3 bezbariérové pokoje opatřeno madly dvěma madly, sprchový kout vyspádovaný s madlem.

Restaurace - do restaurace bezbariérový přístup z hotelu i z ulice (možnost stravování také pro hosty mimo ubytovaných), toalety jsou u restaurace běžné bez schodů, ale nejsou to velkoprostorové jako bývají bezbariérové)

Vnitřní wellness - není bezbariérové a vhodné pro hosty na vozíku

Saunia Thermal Resort - bezbariérový přístup z hotelu výtahem, v rámci resortu je bezbariérový přístup do venkovních bazénu (zvenčí), saunový svět není bezbariérový, jsou zde schody.♿

Hotel má ideální polohu pouhých pár minut chůze ke kolonádám a současně pár minut na hlavní nákupní třídu. V Karlových Varech si vychutnáte romantické procházky místními kolonádami zpestřené ochutnávkou až 15 minerálních pramenů. Tajemství těchto léčivých pramenů je možné objevovat v podzemí Vřídelní kolonády, kam se pravidelně vypravují skupinky na exkurzi. O krásnou architekturu zde není nouze, Karlovarské městské divadlo, kostel sv. Máří Magdalény nebo Pravoslavný kostel sv. Petra a Pavla, výběr je pouze na Vás. Téměř povinností je vycházka do lázeňských kopců, která má svoje kouzlo v každém ročním období.

Více informací zde: https://www.vozejkmap.cz/1480982-hotel-thermal

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png