Přidej
aktualitu
https://www.skibukovka.cz/cz/
https://www.skibukovka.cz/cz/
https://www.skibukovka.cz/cz/
https://www.skibukovka.cz/cz/
https://www.poutnidum.com/
https://www.poutnidum.com/
https://www.poutnidum.com/
https://www.poutnidum.com/
https://www.poutnidum.com/
https://www.skibukovka.cz/cz/
6.12.2021 | Celá ČR | Denisa Salvová, redaktorka, VOZEJKOV

Kam letos pojedete lyžovat?

Protože mezi vozíčkáři je také spousta aktivních sportovců, lyžařů, rozhodli jsme se vám přinášet tipy na česká i zahraniční lyžařská střediska. Najdete je v naší aplikaci VozejkMap, stejně jako tipy na organizace, které se výukou lyžování zabývají.

SKI RESORT BUKOVÁ HORA

Zima je tu a my startujeme seriál o českých a zahraničních lyžařských areálech, dostupných pro pro monolyžaře. V rámci tohoto zimního seriálu jako první představíme SKI RESORT BUKOVÁ HORA

Jde o moderní areál, který nabízí návštěvníků dvě nejdelší sjezdovky Orlických hor, a navíc nejmodernější čtyřsedačkovou lanovku v podobě vyhřívaných sedaček, které jsou kryté „bublinou“m a poskytují tak ochranu před nepříznivým počasím. K dispozici je návštěvníkům 5 parkovišť s kapacitou 400 aut a dostupná je také stanice pro Elektro-vozy, stání pro karavany a obytné vozy s připojením na samostatně měřená odběrná místa elektřiny.

SKI RESORT BUKOVÁ HORA má pro své zákazníky připraveny ski bary, moderní restaurace, půjčovnu lyžařského vybavení, ale také zkušené instruktory. Děti pak ocení funparky, díky kterým bude zima opravdu zábava. 

Náš tip! Pokud vám při lyžování vyhládne, navštivte zdejší restauraci. A co o ní říká naše aplikace VozejkMap?

Vstup do restaurace je bezbariérový chodník ke dveřím je bez výtluků a na rovném terénu, následuje průchod přes 900mm široké dvoukřídlé dveře do zádveří. Odtud se dá dostat na toalety. Uvnitř restaurace jsou stoly, ke kterým se člověk s tělesným postižením dostane i s vozíkem. Podjezdová výška je 700mm. Židle se dají jednoduše přemístit. Povrch podlahy restaurace je tvořen kobercem, takže není nijak kluzký. V prostoru lyžařského střediska je bezbariérové WC. Bez větších potíží se na něj dostaneme z venku, nachází se blízko pokladny. Jsou zde madla, dostatečná šířka pro vozík, madlo na dveřích, které se otevírají směrem ven.

Pokud jste ještě na monoski neseděli a rádi byste se naučili lyžovat, přečtěte si ZDE, kdo vás lyžovat naučí.  

A aby byly naše informace kompletní, máme pro vás i tip na bezbariérové ubytování

Hotel Poutní Dům je nově zrekonstruovaný hotel v nádherné lokalitě, 18 km od SKI RESORT BUKOVÁ HORA.  Hotel Poutní Dům, to je bezbariérové ubytování v nádherné přírodě. Rodiče s dětmi ocení navíc dětskou hernu. Více na VozejkMap

Zdroj: https://www.skibukovka.cz/cz/, https://www.poutnidum.com/, www.vozejkmap.cz

Foto: https://www.skibukovka.cz/cz/, https://www.poutnidum.com/

 

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg