Přidej
aktualitu
Kde handicap není překážkou
25.2.2022 | Celá ČR | redakce VOZEJKOV

Kde handicap není překážkou

Brněnské Divadlo Barka je místo, které je přístupné všem, a to doslova. Divadlo Barka, to jsou různé druhy umění spojující herce, tanečníky, hudebníky bez ohledu na to, jaký zdravotní handicap mají. Pokud jste ještě žádné představení nenavštívili, nenechte si návštěvu tohoto skvělého brněnského divadla ujít.

Divadlo Barka

Kulturní potřeby má každý z nás, bez ohledu na věk, pohlaví, vzdělání nebo třeba zdravotní handicap. 

"Kromě seberealizace v práci, v soukromém životě a ve sportu, je důležitou součástí každého z nás i vyjádření prostřednictvím uměleckých disciplín. Kulturní tvorba je povznášející, dokáže vybičovat lidi ke skvělým výkonům na jevišti i v zákulisí. Má i široký přesah do běžného života – motivace, aktivita, sebevědomí, přátelé. Tyto momenty jsou ještě zesíleny hendikepem umělce.   V takovém případě je umělecká sebereflexe ještě důležitější. To vše prostřednictvím kulturních aktivit podporuje i Barka.", uvádí Barka na svém webu. 

Divadlo provozuje Liga vozíčkářů 

Provozovatelem Divadla Barka je už dvacet let brněnská organizace Liga vozíčkářů. Liga vozíčkářů tak prostřednictvím divadla podporuje kulturní potřeby vozíčkářů a nabízí zájemcům také řadu volnočasových kulturních akcí. O tom, že Divadlo Barka má návštěvníkům opravdu co nabídnout, se můžete přesvědčit ZDE. 

Zdroj: http://divadlobarka.cz/

Foto: http://divadlobarka.cz/

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png