Přidej
aktualitu
foto k článku
13.10.2021 | Celá ČR | Ultina s.r.o

DALŠÍ VÝVOJ ☝️

Budou to už 3 roky, co jsme se pustili do našeho prvního ragbyového vozíku. 🏐 Chceme se neustále posouvat dál, zdokonalovat naše výrobky a získávat nové zkušenosti. Skvělou příležitost nám k tomu dal tým Captains. Konkrétně Miloš "Milop" Bouška pro kterého jsme společně vyvinuli další obranný typ ragby vozíku REAKTOR. 

Milop je jeden z tahounů týmu a ragby vozíčkářů se věnuje od roku 1997. 🤯Za svou kariéru a mnoho mezinárodních turnajů i jako reprezentant už ví co musí sportovní vozík splňovat, aby dokonale splynul s jeho tělem, rozvinul jeho potenciál a vydržel všechny ty tvrdé nárazy. 💥

Během našeho společného vývoje Milop ocenil zejména osobní kontakt a komunikaci při zaměřování a dolaďování detailů. Často se totiž měrné listy řeší přes půl světa a hráč se s výrobcem ani nevidí. Pozitivně také vnímal, že před samotnou výrobou posíláme ke schválení 3D model, na kterém si mohl vozík ze všech úhlů prohlédnout. 👌 I přese všechno se může stát, že je něco potřeba změnit až po doručení a i to u nás není problém.

Tohle je náš 🔝 standard nejen při vývoji nových sportovních speciálů, ale při všem co děláme.

Děkujeme za důvěru.

#Ultina #bespoke #backtoactive #wheelchairrugby #reaktor

👉SPORT S ULTINOU👈

 


Související

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg