Přidej
aktualitu
dsc_1185a.jpg
29.4.2020 | Pardubický kraj | KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s.

Hlasujte pro Nácvikovou kuchyňku pro lidi na vozíku v programu ČSOB pomáhá regionům

KŘIŽOVATKA handicap centrum, o.p.s. potřebuje vybudovat novou nácvikovou kuchyňku pro lidi s tělesným postižením a novou kuchyňku pro výdej obědů pro celodenní službu. Pomoc je jednoduchá.

Podpořte je hlasem na: TOMTO ODKAZU

Náš projekt Nácviková kuchyňka pro lidi s postižením se dostal do hlasování o divokou kartu, která nás posune do finále projektu ČSOB pomáhá regionům a blíž k získání potřebných financí pro jeho realizaci. Proto si dovoluji Vás požádat o hlas na podporu projektu a o rozšíření naší prosby mezi Vaše kolegy, rodinu a přátele. Každý hlas nám pomůže se dostat blíž k našemu cíli a to vybudovat novou nácvikovou kuchyňku a vznik kuchyňky pro výdej obědů pro celodenní službu CDS.  V nácvikové kuchyňce pak budou moci bez časového omezení probíhat aktivity vedoucí k vyšší míře soběstačnosti lidí na vozíku a k jejich vyšší sebedůvěře pro realizování samostatného bydlení.

Po stisknutí hlasovacího tlačítka Vám přijde na udanou e-mailovou adresu e-mail Ověření uživatele a po stisknutí tlačítka Potvrdit nacházejícího se v e-mailu  bude hlas započítán.

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
coloplast-banner-550x160px-def_1.jpg