Přidej
aktualitu
uvodka-fb-libella-protect-seat-nova.jpg
16.4.2023 | Celá ČR | Libella design s.r.o.

Nový produkt: ochranný obal na sedák Libella Protect Seat

S radostí Vám představujeme nový produkt, vyvinutý jen pro ty nejnáročnější klienty a uživatele sedáků z řady Libella Seat, ale i pro uživatele jiných sedáků. Cílem naší práce bylo najít materiál, který bude nejen voděodolný, ale také prodyšný a pružný a neztratíte tak vlastnosti vašeho sedáku.

Antidekubitní sedáky prochází mnohdy zátěžovou zkouškou života. A i když jsou naše produkty díky mnohaletým studím a vývoji určeny pro každodenní maximální zátěž, k opotřebení může docházet při jakýchkoliv nepředvídatelných situacích.

Ochraňte svůj antidekubitní sedák od nečistot či vlhkosti díky novému ochrannému povlaku Libella Protect Seat.

S radostí Vám představujeme nový produkt, vyvinutý jen pro ty nejnáročnější klienty a uživatele sedáků z řady Libella Seat, ale i pro uživatele jiných sedáků. Cílem naší práce bylo najít materiál, který bude nejen voděodolný, ale také prodyšný a pružný a neztratíte tak vlastnosti vašeho sedáku.

Uchovejte svůj antidekubitní sedák stále jako nový.

Pružný a lehký povlak má především za úkol sedák chránit, aniž byste pocítili změnu pohodlí sedu. A vy tak můžete nadále žít aktivním životem bez myšlenek na následnou údržbu. Ušetřete si čas a v případě namočení, nebo znečištění jej jednoduše otřete hadříkem či vytřepejte.

Sedák je chráněn v j

Sedák je chráněn v jakékoliv situaci.

Tenká, pružná vodood

Tenká, pružná vodoodpudivá tkanina s membránou, nepropustí tekutiny ani nečistoty.

Dozvědět se více a zakoupit ochranný povlak můžete na stránce Libella Protect Seat.

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně našich produktů se na nás neváhejte obrátit a nezapomeňte nás sledovat na našich sociálních sítích, aby Vám žádná novinka ze světa Libella design neunikla.

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg