Přidej
aktualitu
Vozejkov: Dotazník: Výdělečná činnost vozíčkářů - prosíme o vyplnění a sdílení!
17.2.2020 | Celá ČR | Mrázková Marcela redakce VOZEJKOV

Dotazník: Výdělečná činnost vozíčkářů - prosíme o vyplnění a sdílení!

Pomozte nám zmapovat překážky, které brání vozíčkářům v práci. Česká asociace paraplegiků – CZEPA dlouhodobě podporuje vozíčkáře v úsilí začlenit se zpět do studijního či pracovního procesu. A to připomínkováním a prosazováním potřebné legislativy i tvorbou pracovních míst.

Například přímo v organizaci, v projektu Peer mentoring nebo v Hvězdném bazaru, jehož pobočka se bude brzy otevírat a vzniknou tak nová tréninková místa pro vozíčkáře. Snažíme se změnit nepříznivou situaci, kdy jsou handicapovaní mnohdy doslova "trestáni" za aktivitu krácením různých dávek.

V dotazníku se zejména věnujeme překážkám, které se vozíčkářům staví do cesty v úsilí o finanční nezávislost a návrat do pracovního procesu. Jeho anonymním vyplněním nám pomůžete shromáždit data, důležitá a relevantní pro naši práci a pro lepší prosazování našich cílů na úrovni legislativy. Za vyplnění dotazníku a jeho šíření velice děkujeme. Doplňujeme, že pro tentokrát je určen výhradně osobám, které úplně nebo částečně používají k pohybu invalidní vozík.

VYPLŇUJTE ZDE

 

Zdroj: text: Tereza Meravá, foto: pxhere.com

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
coloplast-banner-550x160px-def_1.jpg