Přidej
aktualitu
web-czepa_2.png
10.8.2022 | Celá ČR | PR manažer CZEPA

Nová služba: Servis invalidních vozíků přímo v CZEPA

Každé pondělí je po objednání možnost servisu vozíků přímo v prostorách CZEPA na Černém Mostě v Praze. Servis provádí společnost Ultina.

DIAGNOSTIKA A SERVIS INVALIDNÍCH VOZÍKŮ

Máte pocit, že vám vozík nejede, jak má? Odborníci z Ultiny vám každé pondělí rádi pomohou. Pojďte si nechat provést servis vozíku, ať (se) vám dobře jezdí. Abyste na službu nemuseli čekat a také abyste nejeli zbytečně, je nutné se dopředu telefonicky objednat na telefonní lince Ultiny 776 261 756. Doporučujeme též během zmíněných pondělků možnost vyzkoušet si na svém vozíku zdarma elektropohon Triride, aniž byste si ho tím pádem museli na zkoušku na týden půjčovat.

Dostupnost pohonu je ale potřeba ověřit na čísle 776 070 756 (recepce CZEPA). Na zapůjčení pohonu je třeba složit vratnou kauci 5 000 Kč. Více o pohonu Triride zde: https://czepa.cz/elekropohon-triride-base/

Diagnostikovat a servisovat budeme nejen naše vozíky, ale i dalších značek. Objednat si službu lze na telefonním čísle 776 261 756. Úhrada za servis proběhne na poukaz, který vystaví praktický lékař. Zájemcům bez poukazu budeme účtovat dvě stě korun na hodinu plus cenu za díl. Další možností bude vyzkoušet si přídavný pohon Triride,“ uvedl Miroslav Šperk za společnost Ultina.

Doba servisu: dle objednání

Objednání služby: na telefonním čísle 776 261 756

Úhrada za diagnostiku a servis: poukazem od praktického lékaře nebo 450 Kč/hodinu + cena dílu

Další služba: zkušební jízda s přídavným motorem Triride

Adresa: Česká asociace paraplegiků – CZEPA, z.s., Dygrýnova 816/8, Praha 14 – Černý Most, 198 00

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png