Přidej
aktualitu
foto k článku
30.5.2024 | redakce VOZEJKOV

NRZP: Nejlepší nemocnice 2024

Národní rada osob se zdravotním postižením ČR dlouhodobě spolupracuje s HealthCare Institute o.p.s. – zvyšování kvality, bezpečnosti a efektivity ve zdravotnictví. Tento institut pravidelně zjišťuje spokojenost pacientů se zdravotnickými službami, a to hlavně nemocničního typu.

Rádi bychom Vás informovali o tom, že máte opět možnost hodnotit kvalitu českých nemocnic prostřednictvím speciálního celostátního průzkumu Nejlepší nemocnice roku 2024.

Pokud jste v roce 2024 byli pacientem některé z českých nemocnic, pomozte nám prosím tuto nemocnici ohodnotit vyplněním jednoho z následujících anonymních dotazníků:

HOSPITALIZOVANÍ PACIENTI: https://hcisurveys.azurewebsites.net/hospitalizovani2024?src=9

AMBULANTNÍ PACIENTI: https://hcisurveys.azurewebsites.net/ambulantni2024?src=9

Možnost hlasování je otevřena od 1.2.2024 do 31.8.2024.

Cílem tohoto průzkumu je sestavit žebříček nemocnic dle míry bezpečnosti a také spokojenosti ambulantních a hospitalizovaných pacientů.

Výsledky 19. ročníku celostátního průzkumu Nejlepší nemocnice roku 2024 budou představeny na konci listopadu v rámci odborné konference Efektivní nemocnice 2024, kterou realizuje organizace HealthCare Institute o.p.s.

Výsledky hlasování z roku 2023 a také další zajímavé informace o ostatních kategoriích naleznete ZDE: https://www.hc-institute.org/cz/projekty/nemocnice-ceske-republiky/celostatni-projekt-nemocnice-cr-2023.html

Předem děkujeme za Váš čas i ochotu podílet se na zvyšování kvality poskytované zdravotní péče v českých nemocnicích.

Přeji Vám všechno dobré.

S pozdravem

Mgr. Václav Krása
předseda NRZP ČR

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg