Přidej
aktualitu
Obliba webinářů CZEPA roste!
10.12.2021 | Celá ČR | redakce VOZEJKOV

Obliba webinářů CZEPA roste!

Popularita webinářů se během posledních let velmi rozšířila, a proto ani asociace CZEPA nezůstala pozadu a nabízí zájemcům ucelené informace formou webinářů plných praktických rad a důležitých informací.

Webináře CZEPA 2021

Témata oblíbených webinářů jsou pečlivě vybírána odborníky na spinální problematiku a zohledňují potřeby osob po poranění míchy. Přednášejícími jsou nejen špičkoví odborníci na spinální problematiku, ale také zástupci firem zabývající se usnadňováním života vozíčkářů a jejich blízkých, a to v mnoha oblastech. 

Jen za rok 2021 bylo odvysíláno 20 webinářů, kterých se zúčastnilo celkem 396 klientů, z nichž mnozí opakovaně. Ačkoliv všechny webináře se těšily opravdu hojné účasti, v průměru se jednoho webináře účastnilo 39 klientů, mezi nejnavštěvovanější webináře se zařadily následující: 

1. Co je dobré vědět, když chceš zdravě sedět (81 účastníků)

2. Neurogenní močový měchýř (81 účastníků)

3. Výběr vozíku (78 účastníků)

I když platí, že mezi vozíčkáři po poranění míchy je více mužů, webinářů se účastnilo více žen (164), mužů (134). Větší zájem u žen může být dán tím, že ženy se více zajímají o zdravotní stav svých partnerů, kterým pak informace předávají. Poměrně hodně osob bylo hlášeno bez udání pohlaví (98 klientů). 

Rádi bychom poděkovali za účast, zájem a podporu všem, kteří se letošních webinářů zúčastnili, protože jen díky tomu opravdu víme, že jde o aktivitu, která má smysl. 

Stejně tak bychom rádi poděkovali všem odborníkům, kteří praktické informace účastníkům přednášeli a také za podporu firmám, jejichž zástupce na webinářích aktivně vystupovali nebo naši činnost podpořili. Díky patří ErilensMedicco s.r.o.BBraunColoplastDMAŠkoda autoMölnlyckeČeské ILCO a Freya

S radostí můžeme připomenout, že některé z webinářů lze shlédnout také na youtube kanálu CZEPA, např. velmi úspěšný webinář o dekubitech se spinální specialistkou Zdeňkou Faltýnkovou. 

Věříme, že nám zachováte přízeň a sejdeme se na některém z našich webinářů v roce 2022. 

Všem přejeme krásné Vánoce a budeme se těšit opět v Novém roce!

Zdroj: www.czepa.cz

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png