Přidej
aktualitu
skoda-auto.jpg
25.1.2023 | redakce VOZEJKOV

ŠKODA AUTO Cyklistika bez bariér

Tento grantový program pro handicapované na pořízení upraveného kola, handbiku či tříkolky Vám umožní být stále ve formě.

Co je program Cyklistika bez bariér - přiváží ŠKODA AUTO?

ŠKODA AUTO a Konto Bariéry vyhlašují grant Cyklistika bez bariér na poskytnutí příspěvku pro osoby s handicapem na získání upraveného kola, handbiku či tříkolky. Maximální výše příspěvku na jednoho žadatele je 30 000 Kč. 

Komu je program určen?

Osobám s průkazem ZTP nebo ZTP/P, které se svým handicapem mohou jezdit na upraveném kole, handbiku či tříkolce, a které si chtějí takový stroj pořídit. 

Jak se mohu přihlásit?   

Přihlášky do programu jsou přijímány průběžně. Žadatelé jsou v přihlášce povinni doložit kopii průkazu ZTP či ZTP/P a motivační dopis včetně informace o tom, jaké kolo, či handbike si chtějí pořídit. Chcete-li požádat o příspěvek, přečtěte si podrobné informace zde.

Kdo o žádostech rozhodne? 

Komise, složená ze 2 zástupců Konta Bariéry a 1 zástupce ŠKODA AUTO vyhodnotí, do měsíce od ukončení přijímání přihlášek do programu, přijaté přihlášky a vybere ty osoby, kteří příspěvek získají. S těmito žadateli Konto Bariéry uzavře darovací smlouvy, na jejichž základě jim bude proplacena faktura na vybraný stroj (handbike, tříkolku apod.). 

Kontakt

Martina Potomová 

Tel.: 224 213 647

E-mail: martina.potomova@bariery.cz 

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png