Přidej
aktualitu
vvozp_ceny.jpg
10.9.2020 | Celá ČR | Hana Sixtová, sociální pracovnice CZEPA

Cena za publicistické dílo a fotografická soutěž

Ucházejte se o cenu Vládního výboru pro osoby se zdravotním postižením.

NRZP ČR v informacích č. 70 - 2020 uvádí propozice pro rok 2020 XXVII. ročníku Ceny VVOZP za publicistické práce zaměřené na téma zdravotního postižení a fotografické soutěže na téma Společně napříč generacemi.

Cena i fotografická soutěž jsou vyhlašovány s cílem upoutat pozornost médií k tématu zdravotního postižení a jejich prostřednictvím pozitivně ovlivňovat mínění a postoje veřejnosti vůči lidem se zdravotním postižením.

Cena VVOZP je udělována za publicistické práce na téma zdravotní postižení ve třech kategoriích – televizní, rozhlasové a tiskové. Ve všech kategoriích mohou být díla uveřejněna také prostřednictvím internetu. Přihlásit lze dílo publikované od 1. 10. 2019 do 30. 9. 2020.

Publicistická díla lze přihlašovat do 30. září 2020 (rozhoduje razítko podací pošty nebo osobní doručení do podatelny Úřadu vlády ČR) na adresu:

Úřad vlády ČR
Sekretariát Vládního výboru pro osoby se zdravotním postižením
nábřeží Edvarda Beneše 4
118 01 Praha 1

Dílo se předkládá ve 3 kopiích.

Nebo je možné zaslat přihlášku i díla v elektronické podobě na e-mail jelinkova1.martina@vlada.cz.

Fotografická soutěž na téma Společně napříč generacemi

Do fotografické soutěže mohou být přihlášeny takové fotografie, které nejlépe poukazují na soužití mezi generacemi ve vazbě na zdravotní postižení, na solidaritu, vzájemnou pomoc a interakci.

Dílo se přihlašuje do soutěže na sekretariát Vládního výboru pro osoby se zdravotním postižením, a to na e-mail fotosoutez@vlada.cz do 15. října 2020. Fotografie se zasílají ve formátu JPG ve velikosti max. 6 MB. Přihlásit se mohou profesionálové i amatéři z České republiky. Do soutěže budou přijaty od každého autora maximálně 3 snímky.

Odkaz na internetové stránky s informacemi: http://www.vlada.cz/cz/ppov/vvozp/cena-za-publicisticke-prace/vyhlaseni-xxvii–rocniku-ceny-vvozp-za-publicisticke-prace-zamerene-na-tema-zdravotniho-postizeni-a-fotograficke-souteze-spolecne-napric-generacemi-182544/

V případě dotazů kontaktujte paní Mgr. Martinu Jelínkovou na adrese: jelinkova1.martina@vlada.cz

 

Zdroj: NRZP ČR
Zdroj foto: Dariusz Sankowski z Pixabay 

Přidej komentář
befunky-photo.jpg
needo_banner-550x160px1-02-1.jpg