Přidej
aktualitu
foto k článku
4.1.2024 | Celá ČR | Monika Kupková, sociální pracovnice Odborného sociálního poradenství CZEPA

Dotazník spokojenosti s Odborným sociálním poradenstvím CZEPA

Využili jste v roce 2023 služeb Odborného sociálního poradenství CZEPA? Pokud ano, vyplňte nám prosím dotazník ohledně Vaší spokojenosti.

Využili jste v roce 2023 poradenské služby asociace CZEPA? Dotazník spokojenosti se službou Odborného sociálního poradenství můžete vyplnit do 31. 1. 2024.

Odborné sociální poradenství CZEPA poskytují sociální pracovnice Monika Kupková, DiS. a Bc. Hana Sixtová (zejména v oblasti sociálních dávek pro osoby se zdravotním postižením, kontakty na služby a organizace) a Zdeňka Faltýnková, pracovnice v sociálních službách a spinální specialistka (zejména v tématech kompenzačních pomůcek, zdravotních komplikací či úprav bydlení). Někdo poradenskou službu využil ojediněle, někdo využil odbornou bezplatnou podporu v průběhu roku opakovaně.

Pracovnice Odborného sociálního poradenství CZEPA zodpovídají i Vaše dotazy položené v rámci poradny zde na Vozejkov.

Záleží nám na kvalitě našich služeb, proto nás zajímá Váš názor na využité poradenské konzultace a Vaše návrhy na zvýšení kvality služby.  Dotazník spokojenosti se službou odborného sociálního poradenství asociace CZEPA můžete vyplnit do 31. 1. 2024 ZDE, nebo po kliknutí na obrázek níže.

Děkujeme za Váš názor.

M. Kupková, H. Sixtová, Z. Faltýnková

Přidej komentář
banner-handy.jpg
cpv_banner-3-2.jpg