Přidej
aktualitu
psychoterapie.jpg
7.9.2021 | Hlavní město Praha | Monika Kupková, sociální pracovnice CZEPA

Psychologické poradenství / psychoterapie

Česká asociace paraplegiků – CZEPA začala od září 2021 nabízet v rámci odborného sociálního poradenství novou službu a to psychologické poradenství / psychoterapie.

Psychologické poradenství / psychoterapii bude zaštiťovat Mgr. Jan Pičman - Mgr. Jan Pičman je psycholog / psychoterapeut, který dlouhá léta býval ředitelem Jedličkova ústavu, takže má bohaté zkušenosti se zdravotně postiženými osobami.

Služba psychologického poradenství / psychoterapie je individuální, určená pro cílovou skupinu osob po poškození míchy, bezplatná (bude však vybírána vratná kauce, která po absolvování terapií bude vrácena - viz text níže) a klient takto může absolvovat až 10 sezení. Terapie budou probíhat osobně v sídle CZEPA (Dygrýnova 816/8, Praha 14 – Černý Most) a to v období září 2021 – prosinec 2021 – služba je vhodná pro klienty s možným dojezdem. Pokud o tuto nabízenou službu bude ze stran klientů zájem, budeme usilovat o finanční dotaci i na příští rok.

Praxe ukázala, že musíme vyžadovat zodpovědný přístup všech stran, proto v rámci této služby bude vybírána vratná kauce ve výši 5 000 Kč (pokud klient domluvené terapie absolvuje, bude mu kauce vrácena). V případě, že se klient z terapie neomluví minimálně 24 hodin předem, bude z kauce strženo 1 000 Kč / neomluvená terapie.

Během prvního setkání, dochází k vzájemnému poznání se a objasňování toho, co od setkání a od terapie obě strany očekávají (klient přináší témata, která jsou pro něj významná a důležitá v této chvíli). Terapeutická hodina trvá 45 minut. Frekvence setkávání je určována po vzájemné dohodě, obvykle však jednou týdně

V případě, že chcete službu psychologického poradenství / psychoterapie využít, kontaktujte sociální pracovnice asociace CZEPA, které Vám zodpoví i případné další dotazy (tel. 775 980 952 či 608 043 331 nebo e-mail kupkova@czepa.cz či sixtova@czepa.cz). 

POZOR - počet volných míst je omezený (aktuálně nabízíme 2 volná místa).

Fotozdroj: Pixabay

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
vozejkov_550x160_5.jpg
needo_banner-550x160px1-02-1.jpg