Přidej
aktualitu
learn-3653430_960_720.webp
balicek-podpory_snr3.pdf
10.2.2022 | Hlavní město Praha | redakce VOZEJKOV

Šance na restart

Nezisková organizace Šance na vzdělání, z.ú. má za sebou již několik úspěšných projektů, které podporují osoby zdravotně znevýhodněné, které díky různým zraněním či nemocem ztratily původní zaměstnání a těžko se adaptují na aktuálním trhu práce. Využít šance na životní restart můžete i vy.

Životní restart pro osoby se zdravotním postižením 

Nezisková organizace Šance na vzdělání, z.ú. získala nový grant z ESFCR na projekt Šance na restart 3: www.sancenarestart3.cz, který navazuje na velmi úspěšné projekty Šance na restart: www.sancenarestart.cz a Šance na restart 2: www.sancenarestart2.cz .

Jedná se o podporu cílové skupiny osob zdravotně znevýhodněných či postižených, kteří díky různým zraněním či nemocem ztratily původní zaměstnání a těžko se adaptují na aktuálním trhu práce. A my se snažíme je komplexně podpořit tak, aby našly novou cestu. Účastníci mají hlavně fyzická znevýhodnění.

Pro klienty jsou přichystané motivační a vzdělávací aktivity, individuální poradenství, sociálně-pracovní poradenství, rekvalifikace na míru a další. Klienti se setkají i se zaměstnavateli, kde si mají možnost vyzkoušet pohovory nanečisto. Vše je pojato velmi interaktivně.

V pokračovacím projektu Šance na restart 3, který začal v lednu 2022, je cílová skupina opět OZP či OZZ, ale účastníci musí mít trvalé bydliště v Praze.

Více informací získáte ZDE. 

 

 

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_4.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg