Přidej
aktualitu
foto k článku
1.4.2022 | Celá ČR | Monika Kupková, sociální pracovnice CZEPA

Výsledky dotazníku spokojenosti za rok 2021

Výsledky dotazníku spokojenosti s odborným sociálním poradenstvím CZEPA.

Výsledky dotazníku spokojenosti s odborným sociálním poradenstvím CZEPA.

Na přelomu roku jsme u klientů, kteří využili služeb odborného sociálního poradenství, které poskytuje Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. (ve složení Zdeňka Faltýnková, Hana Sixtová a Monika Kupková), zjišťovali jejich spokojenost s poskytnutými službami. Zajímali nás i návrhy na zlepšení naší služby. Na dotazník nám odpovědělo 96 klientů, za což bychom rádi poděkovali. Zpětná vazba je pro naši další práci a rozvoj důležitá.

Výsledky dotazníku nás velice potěšili, neboť převažovaly kladné reference na naše poradenství. Vaší důvěry si velice vážíme a věříme, že i v roce 2022 Vás nezklameme a s naším poradenstvím budete i nadále spokojeni.

Níže uvádíme konkrétní data:

Výběr z komentářů naší služby:

  • Informace pro mne byly zcela zásadní, umožnily mi postupovat dále při řešení mé situace. 
  • Tyto služby by měly být dostupné v každé obci a měly by hájit zájmy osoby se zdravotním postižením. Oslovila jsem před CZEPA několik sociálních pracovníků, včetně toho na naší obci a nikdo mi nebyl schopen pomoci a poradit. Nikde jsem necítila takovou oporu, profesionalitu a ochotu jako u CZEPA.
  • Nic mě nenapadá! Paní Sixtová, se kterou jsem vždy hovořil, je úžasná a není co jí vytknout. Okamžitě poradí, pošle případně odkazy na záležitost, kterou potřebuji řešit! Velmi milá a ochotná! Kéž by takové pracovnice seděly na ÚP!

Fotozdroj: Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s.

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
libella_bannery_550x160_220214_2.png