Přidej
aktualitu
pravni-pomoc.jpg
9.9.2019 | Celá ČR | CZEPA

VÝZVA - PRÁVNÍ PORADENSTVÍ!!!

Řešíte právní problém a nevíte si rady? Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. Vám může pomoci.

Řešíte právní problém a nevíte si rady? Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. Vám může pomoci!

V současné době přijímáme Vaše podněty a jednotlivé zakázky. Služba je zaměřena na jednorázové právní poradenství, nikoliv na dlouhodobé právní zastoupení! Služby budou zajišťovány spolupracujícím externím právníkem.

Služba je určena pro cílovou skupinu osob se zdravotním postižením po poškození míchy (v případě volné kapacity může být poskytnuta i osobám s RS, DMO či osobám s jiným tělesným postižením).

Oblasti, s kterými můžeme pomoci: Vycházíme z potřeb klientů a proto by jednotlivé podněty či zakázky měly souviset s uplatňováním práv při oprávněných nárocích (exekuce, odvolání při řízení příspěvku na péči, invalidním důchodu, dávkách OZP). Dále se jedná o podporu klienta při řešení odškodnění úrazu, při neadekvátně přiznaných nebo zamítnutých příspěvcích a dávkách a v dalších složitějších případech souvisejících s Úmluvou o právech osob se zdravotním postižením (rovnost a nediskriminace, dodržování přístupnosti ke studiu a zaměstnání, architektonická přístupnost, neoprávněné účtování sociální služby v rozporu se zákonem).

Vaše podněty či zakázky zasílejte na e-mail: kupkova@czepa.cz či sixtova@czepa.cz nebo je můžete sdělit telefonicky na čísle: 775 980 952.

Pokud vyhodnotíme, že Vám můžeme s problémem pomoci, budeme Vás zpětně kontaktovat.

Projekt je zatím časově omezen a to do 31.12.2019. 

Foto: Pixabay

Přidej komentář