Přidej
aktualitu
jednoduzsi-prihlaseni.png
jednoduzsi-prihlaseni.png
9.10.2020 | Tereza Meravá Redakce, CZEPA

Snazší registrace do VozejkMap

Aplikaci VozejkmMap se pro vás snažíme stále vylepšovat a pracovat na tom, aby byla uživatelsky co nejpříjemnější. Disponuje mnoha funkcemi, které vám usnadňují práci a hledání v naší aplikaci. Novou funkcí je snadné přihlášení přes Facebook či Google účet.

S jedním takovým zjednodušením se můžete setkat hned při registraci do VozejkMap. Potřebujete jí k přidávání míst do aplikace a jejich komentování, ale je skutečně velmi jednoduchá - odbudete ji několika kliknutími. V pravém horním rohu vidíte siluetu postavy v kroužku. Když ji rozkliknete, dostanete se na formulář týkající se přihlášení/registrace. Kromě klasické možnosti založit si účet přes tlačítko registrace a přihlašovat se klasicky jménem a heslem je tu možnost nová. 

Rychlé přihlášení přes účet

A sice přihlásit se přes svůj Facebook nebo Google účet. Po jediném kliknutí na tlačítko tak následně můžete rovnou využívat všech možností, které  vám aplikace nabízí. Data jsou u nás chráněna a v naprostém bezpečí, tak se staňte i vy uživateli aplikace, využívejte všechny její možnosti a dejte ostatním vědět, kde se nachází vhodná bezbariérová místa. 

 

 

 

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
zd-banner-vozejkov_200430.png