Přidej
aktualitu
stejnasance-2023-7.png
9.3.2023 | redakce VOZEJKOV

Soutěž Stejná šance – zaměstnavatel roku 2023

Dne 1. března odstartoval již 10. ročník soutěže Stejná šance – zaměstnavatel roku. Hlavním pořadatelem je organizace Rytmus - od klienta k občanovi, z.ú.
Soutěže se mohou zúčastnit firmy na otevřeném trhu práce, kterým není lhostejná společenská odpovědnost a lidem se zdravotním postižením dávají šanci stát se součástí běžného pracovního kolektivu. Lidé s hendikepem tak mají příležitost ukázat, že mohou být dobrými zaměstnanci a kolegy. Cílem soutěže je tyto zaměstnavatele ocenit a zviditelnit.
 
Firmy může nominovat široká veřejnost od 1. března do 30. dubna v devíti krajích napříč republikou, stejně tak se mohou do soutěže přihlásit samotní zaměstnavatelé. Slavnostní vyhlášení v jednotlivých krajích proběhne v průběhu června. 

Budeme moc rádi za Vaší spolupráci při šíření informace o soutěži. Pokud víte o firmě na otevřeném trhu práce, která zaměstnává člověka s postižením, můžete jí přihlásit prostřednictvím jednoduchého formuláře níže:

NOMINOVAT

Web soutěže Stejná šance

Rytmus – od klienta k občanovi organizuje soutěž již od roku 2004 v pravidelném dvouletém intervalu. Výjimku tvoří aktuální 10. ročník soutěže, který byl z důvodu opatření proti šíření covidu o rok odložen. Aby měla soutěž co největší dosah, oslovujeme pro každý ročník v krajích ČR organizace, které se také věnují oblasti zaměstnávání lidí s postižením.

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png