Přidej
aktualitu
a8f5492f-8157-440c-9ccd-d21ee8c507b0.jpeg
9.4.2021 | Cesta za snem, z.s.

Cesta za snem a projekty 2021

Sportovní a zážitkové akce v roce 2021 pro lidi s handicapem i bez něj. Pojďme všichni táhnout za jeden provaz :)

I v letošním roce pro Vás chystáme několik projektů, na které se můžete již tradičně těšit. Stále navíc sledujeme epidemiologickou situaci a dbáme na nastavení takových opatření, která jsou pro účastníky bezpečná a zároveň účastníkům umožní si aktivitu užít. Příkladem může být upuštění od hromadného startu ve prospěch unikátních startů v konkrétních časech.

Letos pro Vás chystáme tyto projekty:

1.5. Biatlon - Praha 6, Vítězné náměstí - díky běžkovému trenažeru a elektrické střelnici můžete vyzkoušet biatlon v centru jarní Prahy i bez sněhu. Trenažery jsou uzpůsobeny i lidem s handicapem. 

 

19.6. Letní kvadriatlon - Praha, Džbán - závod určený dvojicím, při kterém přihlášené čekají 4 disciplíny. A to je běh/jízda na vozíku s hůlkami, plavání, kánoe a střelba na elektronické střelnici. Závod určen pro ženy, muže, mladé, starší, s handicapem i bez něj. Zkrátka pro všechny.

 

27.7.-31.7. Metrostav Handy Cyklo Maraton (celá ČR) - již tradiční benefiční závod čtyrčlených a osmičlenných týmu, ve kterých jede minimálně jeden člen s handicapem. Trasa je 2222km dlouhá a line se kolem celé republiky. Limit pro zvládnutí maratonu, jehož letošním tématem je “voda”, je 111 hodin.

 

září - Zážitkový víkend, Poslův mlýn, Doksy - na společném víkendu se sejdeme spolu s cyklisty maratonu a jejich patrony, i se všemi, kdo s námi chtějí strávit nějaký čas a užít si trochu zábavy.

 

Bližší informace a registrace k jednotlivým projektům naleznete na www.cestazasnem.cz

Přidej komentář
baner-skoda-neridit_550x160_3.png
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg