Přidej
aktualitu
foto k článku
15.8.2013 | Hlavní město Praha | Vozejkov

Nabídka práce ON-LINE A TELEFONNÍ PODPORA KLIENTŮ

Pro náš tým podpory Webmium (www.WEBMIUM.com je nástroj na tvorbu interaktivních webových prezentací pro malé a střední firmy, jednotlivce nebo neziskové organizace) hledáme vhodné adepty na pozici:

On-line a telefonní podpora klientů z řad malých a středních podnikatelů - PRAHA   ( PRÁCE PRO OZP )

 OČEKÁVÁME:

  • Komunikační schopnosti
  • PC gramotnost (MS Word, Excel, Outlook)
  • Schopnost naučit se pracovat s webovým editorem www.webmium.com
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, pozitivní myšlení
  • Výhodou jsou zkušenosti z práce v oblasti telemarketingu, on-line podpory, hotline,  SEO a PPC reklamy
  • Vhodné pro osoby se zdravotním postižením OZP - invalidita 1.-3. stupně, nezahrnuje osoby se zdravotním znevýhodněním

NABÍZÍME:

  • Fixní plat + atraktivní motivační složku
  • Zajímavou a pestrou práci v mladém kolektivu
  • Příjemné bezbariérové pracovní prostředí na Praze 6
  • Možnost práce i na částečný úvazek
  • Možnost karierního růstu po zapracování (Team leader)

NÁPLŇ PRÁCE:

  •  Emailová a telefonní komunikace s klienty, kteří si v nástroji www.webmium.com vytvořili webové stránky
  •  Technická pomoc při úpravách stránek (podle manuálu)
  •  Prezentace výhod, nových funkcionalit, registrace domén,…. (podle manuálu)

Pokud Vás pozice oslovila, prosíme o zaslání životopisu a motivačního dopisu na: office@nexum.cz.
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu či dalších materiálů společnosti Tapiko s.r.o.. (nexum Trilog a.s.) dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png