Přidej
aktualitu
parabadminton-2_1.jpg
4.3.2023 | Hlavní město Praha | Sportovní klub vozíčkářů Praha

Rozjíždíme parabadminton!

Zveme vás na první zkušební trénink parabadmintonu, který se bude konat 16. 4. od 17. 00 v TJ Astra Zahradní Město z.s.

Rozjíždíme parabadminton! 🏸

Zveme vás na první zkušební trénink parabadmintonu, který se bude konat 16. 4. od 17. 00 v TJ Astra Zahradní Město z.s.. Máme po vás jedinečnou příležitost vyzkoušet tento skvělý sport!

Přijďte si s námi zkusit parabadminton pod vedením zkušené hráčky Káji - Karolína Hrbáčková. Pro zájemce, kteří se budou chtít badmintonu věnovat, budeme pravidelně v Praze organizovat tréninky každý týden. Přijďte zjistit, zdali parabadminton není sport právě přesně pro vás. Zájemci, napište Míše: krunclova@skvpraha.org.

Během tohoto zkušebního dne 16. 4. navíc proběhne také sportovní klasifikace pod vedením Vojta Lapáček pro zájemce o účast na turnaji 6th CZECH PARA BADMINTON EMIL OPEN 2023, který se bude konat 27. - 28. 5. v Praze. Více zde: https://www.parabadminton.cz/czech-emil-open/

Pokud máte chuť zkusit si zahrát badminton na turnaji, nic tomu nebrání. I úplní začátečníci se tohoto turnaje mohou účastnit a získat tak skvělé zkušenosti.

Zkušební den probíhá ve spolupráci s Badminton Sharks Brno, Czech Para Badminton, Tomáš Voves TJ Astra Zahradní Město z.s. Vojta Lapáček Děkujeme👌

#parabadminton #sport #sportujsskv, #parasport

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png