Přidej
aktualitu
Obětem živelné katastrofy  s Kontem Bariéry pomáhají i firmy
9.8.2021 | Celá ČR | redakce VOZEJKOV

Obětem živelné katastrofy s Kontem Bariéry pomáhají i firmy

Prostřednictvím Konta Bariéry pomáhají těm, kterým tornádo vzalo střechu nad hlavou, také různé společnosti a firmy. Na pomoc po přírodní katastrofě přispěly už bezmála osmi miliony korun!

Konto Bariéry pomáhá obětem tornáda 

Lidem, kterým tornádo vzalo nebo zničilo střechu nad hlavou pomáhá i Konto Bariéry. Vyhlásilo veřejnou sbírku, na níž se sešly více než dva miliony korun. Finance půjdou na pomoc handicapovaným a seniorům z postižené Moravy. O pomoc mohou žádat rovněž organizace, které těmto lidem poskytují sociální, rehabilitační a další služby

K pomoci se připojily také společnosti a firmy    

Prostřednictvím Konta Bariéry se k vlně solidarity připojily také různé společnosti a firmy. 

Charitativní kolegiální sbírku „SPOLEČNĚ“ zorganizovali mezi sebou zaměstnanci Finanční správy ČR a na kontě jsou bezmála 3 milióny korun. Peníze budou rozděleny mezi jejich kolegy, kteří žijí na jižní Moravě a byli živlem postiženi.

Zaměstnanci Finanční skupiny Unicredit posílají více než tři miliony korun. Složily se na ně Unicredit Bank ČR a Slovensko, Unicredit Leasing ČR a Slovensko a také Unicredit Bank Miláno.

Na „své“ lidi a partnerské organizace na Moravě nezapomíná ani ČESKÁ LÉKÁRNA HOLDING - Dr.Max. Sbírka mezi jejími zaměstnanci byla vedením firmy „dorovnána“ na jeden milion korun, který pomůže jednotlivcům, ale i spolupracujícím organizacím v místech, která živel zpustošil.

Více než 352 tisíc korun věnují výtvarníci a majitelé Galerie Kontrast sídlící v Kyjově. 

Více informací o sbírce najdete ZDE.

Zdroj. www.helpnet.cz, www.kontobariery.cz, www.unsplash.com

Přidej komentář
skoda_handy_banner_550_160_2.jpg
baner-skoda-neridit_550x160_4.png