Přidej
aktualitu
Podzimní pobyt DMO
Podzimní pobyt DMO
Podzimní pobyt DMO
Podzimní pobyt DMO
9.11.2021 | Celá ČR | redakce VOZEJKOV

Podzimní pobyt DMO

Poslední říjnový víkend proběhl podzimní pobyt DMO Pobyty z.s. Zprávu o něm přináší Katka Maxová.

Po dvou letech máme za sebou (vymodlený) podzimní pobyt a já přicházím s malou zprávou o něm. Poslední říjnový víkend proběhl podzimní pobyt naší organizace.

Po přesně dvou letech jsme se sešli v Praze v našem oblíbeném Centru Paraple. I když na dny krátký, o to ale intenzivnější byl. Po páteční královské večeři, teplém, studeném i sladkém rautu, nás čekal program ve společenské místnosti. Sobotu jsme odstartovali relaxačními masážemi, pokračovali rekondičním programem v tělocvičně a miniturnajem v pingpongu. Po obědě jsme stihli vytvořit několik náramků, náušnic a sponek, které nabízíme na různých akcích v našem stánku. Po kreativní aktivitě nás čekal výlet do Národního muzea. Expozice v nově opravené budově všechny doslova uchvátila. V hlavě nám zůstává obří krakatice, žralok nad našimi hlavami, monumentální mamut nebo obří klíště 

Po návratu z centra města jsme zavzpomínali na teplé letní večery u grilu, ale dobroty z něj už snědli raději v pohodlí jídelny.
Poděkovat bychom chtěli především Centru Paraple a jeho provoznímu manažerovi Jiřímu Pokutovi za možnost realizovat naše pobyty právě v jejich zařízení. Dále si moc vážíme návštěvy Hanky Vybíralové z Mladé Boleslavi, která je masérkou ve Studiu pro harmonii a osobní rozkvět. Z její antistresové masáže na uvolnění těla a psychiky byli naší klienti nadšeni. Největší z díků patří opět našim obětavým dobrovolným osobním asistentům, bez jejichž pomoci by pobyty nemohly probíhat.

Zhoršující se situace kolem šíření onemocnění Covid-19 vedlo několik našich klientů ke zrušení svých přihlášek. Jejich reakci naprosto chápeme, přesto nám bylo líto, že jsme se s nimi nemohli potkat. Jsme moc vděčni za to, že pobyt proběhl a my ho (jako už několikrát) nemuseli kvůli pandemii zrušit a všichni jsme si ho užili.

V příloze najdete pár fotografií z našeho krásného slunného víkendu v Praze.

Děkuji za Vaši přízeň, s pozdravem a přáním hezkých dní, Kateřina Maxová DMO Pobyty z.s.

Přidej komentář
banner-handy.jpg
skoda_neridit_banner_vozejkov_550x160px_1.png